Nekonečná láska cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 243. a 244. epizóda - FINÁLE

15. 08 2019 14:55 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 244. epizóda - FINÁLE
Nekonečná láska: 244. epizóda - FINÁLE Foto: ITV Inter Medya

Nihan vie, že Kemal je odhodlaný pre jej záchranu urobiť všetko a priniesť akúkoľvek obeť. Rovnako ako ona preňho...

Hakanovi (Erhan Alpay) a jeho mužom sa podarí bezpečne eskortovať Nihan (Neslihan Atagül), Kemala (Burak Özçivit) a maličkú Deniz na letisko. Ich blízki sa však nemôžu zbaviť mučivých obáv, že sa to všetko ešte neskončilo. A nanešťastie sa nemýlia... Zásluhou zradcu z radov polície sa totiž a Baranovým pomocníkom podarí omámiť a uniesť Nihan! Kemal je pološialený od strachu, ale tiež veľmi, veľmi nahnevaný. Preto Hakanovi vykričí, čo je očividné – že niekto z jeho ľudí spolupracuje s nepriateľom – a bezpečnosť svojej rodiny zverí na starosť Ayhanovi (Kerem Alışık) a Zehirovi (Uğur Aslan). Emira (Kaan Urgancıoğlu) drží nažive a pri vedomí už len jeho chorá láska k Nihan. A tak keď mu ju Baran konečne privedie, len nerád ju nechá omámenú a spútanú napospas Asu (Melisa Aslı Pamuk). No nemá na výber, musí ísť urýchlene do nemocnice!

Zúfalý Kemal sa obráti na médiá. Poskokom jeho soka sa medzičasom odporným úskokom podarí naraz spacifikovať Ayhana aj Zehira... Asu si ani neuvedomí ako a stratí kontrolu nad svojou väzenkyňou. No skôr ju to pobaví, ako nahnevá. Akoby vedela niečo, čo Nihan nie... Keď sa prevalí, že Emir leží v nemocnici, ponáhľajú sa za ním nielen Kemal s Hakanom, ale i Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), ktorá je rozhodnutá raz a navždy uzavrieť tú prekliatu kapitolu menom Emir.

Tažko povedať, či Emir alebo Kemal ešte niekedy uvidia milovanú Nihan živú a zdravú. Pre nenávisťou skrz-naskrz presiaknutú Asu má totiž zjavne väčšiu cenu mŕtva ako živá...

Šťastena opäť raz stojí na nesprávnej strane... Inak by totiž guľka zo Zeynepinej zbrane problém menom Emir určite vyriešila raz a navždy! No namiesto toho ten sviniar, ktorý má zjavne viac životov ako mačka a viac šťastia ako majiteľ nadnárodnej lotérie, rozohrá s nenávideným Kemalom ďalšiu odpornú hru, keď ho prinúti urobiť niečo naozaj šialené, aby zachránil životy svojich priateľov a milovanej Nihan... Oslobodiť Emira a vydať sa mu na milosť a nemilosť.

Zúfalstvo bezmocnej Nihan, čakajúcej na istú smrť, sa ešte viac prehĺbi, keď v diaľke zbadá siluetu svojej životnej lásky. Vie totiž, že je odhodlaný pre jej záchranu urobiť všetko a priniesť akúkoľvek obeť. Rovnako ako ona preňho... Z veľkej lásky, ktorú nikto a nič nedokáže rozdeliť. Ani sám osud a ani Emir, ktorý sa do tejto úlohy často a rád pasuje – a ktorý ešte stále nepovedal posledné slovo...

Lenže v živote nejde len o to, kto v ňom má posledné slovo. A nezáleží ani na tom, kto má aké argumenty či kto ako hlasno kričí. To najdôležitejšie je totiž vždy a za akýchkoľvek okolností jediné... Láska.

Sledujte v piatok, 16. augusta, o 12.45!

Žiaden sľub nemá takú veľkú váhu, ako ten, čo bol daný z úprimnej a čistej lásky...