DOMA • PONDELOK – PIATOK • 12:50

Nekonečná láska: 241. epizóda

14. 12 2017 21:30 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 241. epizóda
Nekonečná láska: 241. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Pri pátraní po Emirovi sa mladí Soydereovci nerozumne rozdelia, s čím, žiaľ, Emir a jeho nový kumpán evidentne počítali!

Emirovi (Kaan Urgancıoğlu) sa po pár riskantných manévroch podarí striasť auta, v ktorom ho prenasleduje Nihan (Neslihan Atagül)... Zúfalá a na smrť vystrašená Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) sa už lúči so životom, pretože si je istá, že ju pred plameňmi nedokáže zachrániť ani zázrak. Ten sa však navzdory okolnostiam predsa len dostaví – v podobe Kemala (Burak Özçivit), a krátko nato i Hakana (Erhan Alpay). Keď sa polícii konečne podarí vypátrať Emirovo auto, je už, žiaľ, neskoro. Únosca je už i s maličkou Deniz dávno preč. A je ešte nevypočítateľnejší a ešte nebezpečnejší ako zvyčajne, pretože už nemá čo stratiť – a pretože zabijak Baran, ktorému ešte donedávna za jeho služby platil, sa z čisto osobnej nenávisti ku Kemalovi stal jeho rovnocenným spoločníkom.

Galipa (Burak Sergen) hlboko zasiahne správa, že jeho vnúčik sa nikdy nenarodí a jeho syn sa tak nestane otcom, po čom tak veľmi túžil. Nihan s Kemalom sa rozhodnú zatajiť pred Ayhanom (Kerem Alışık) a Zehirom (Uğur Aslan) celú pravdu, pretože vedia, že inak by ich nikdy nenechali samých pátrať po milovanej dcérke... Teda, vlastne len Kemala, pretože len čo s Nihan získajú to, čo považujú za horúcu stopu vedúcu k Emirovi, mladí Soydereovci sa nerozumne rozdelia, s čím, žiaľ, Emir a jeho nový kumpán evidentne počítali!

Asu (Melisa Aslı Pamuk) už má mladého, po uši zamilovaného lekára dokonale omotaného okolo prsta. A vďaka jeho slepej láske sa jej podarí spojoť sa s bratom...

Sledujte v pondelok, 18. decembra, o 20.30!

 

Osud často ťažko skúša tých, ktorí sa milujú. Pretože nič skutočné netrvá večne...

 

Komentáre ( 0)