Nekonečná láska cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 241. a 242. epizóda

14. 08 2019 14:35 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 242. epizóda
Nekonečná láska: 242. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Aby konečne prerušili bludný kruh, musia Nihan s Kemalom opustiť všetko a všetkých a neobzerať sa späť!

Emirovi (Kaan Urgancıoğlu) sa po pár riskantných manévroch podarí striasť auta, v ktorom ho prenasleduje Nihan (Neslihan Atagül)... Zúfalá a na smrť vystrašená Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) sa už lúči so životom, pretože si je istá, že ju pred plameňmi nedokáže zachrániť ani zázrak. Ten sa však navzdory okolnostiam predsa len dostaví – v podobe Kemala (Burak Özçivit), a krátko nato i Hakana (Erhan Alpay). Keď sa polícii konečne podarí vypátrať Emirovo auto, je už, žiaľ, neskoro. Únosca je už i s maličkou Deniz dávno preč. A je ešte nevypočítateľnejší a ešte nebezpečnejší ako zvyčajne, pretože už nemá čo stratiť – a pretože zabijak Baran, ktorému ešte donedávna za jeho služby platil, sa z čisto osobnej nenávisti ku Kemalovi stal jeho rovnocenným spoločníkom.

Galipa (Burak Sergen) hlboko zasiahne správa, že jeho vnúčik sa nikdy nenarodí a jeho syn sa tak nestane otcom, po čom tak veľmi túžil. Nihan s Kemalom sa rozhodnú zatajiť pred Ayhanom (Kerem Alışık) a Zehirom (Uğur Aslan) celú pravdu, pretože vedia, že inak by ich nikdy nenechali samých pátrať po milovanej dcérke... Teda, vlastne len Kemala, pretože len čo s Nihan získajú to, čo považujú za horúcu stopu vedúcu k Emirovi, mladí Soydereovci sa nerozumne rozdelia, s čím, žiaľ, Emir a jeho nový kumpán evidentne počítali!

Asu (Melisa Aslı Pamuk) už má mladého, po uši zamilovaného lekára dokonale omotaného okolo prsta. A vďaka jeho slepej láske sa jej podarí spojoť sa s bratom...

Vychutnať si nechutný triumf naplno Emirovi nie je dopriate, pretože hoci sa mu podarilo prinútiť Nihan, aby strieľala na Kemala... Tentoraz je jeho sok o krok, alebo aspoň o malý krôčik, pred ním – vďaka Hakanovi. A zo zbrane rehabilitovaného policajta tiež vyletí jediná zo záplavy guliek, ktorá dnes večer trafí svoj cieľ! Emirovi s Baranom sa však aj tak nejakým zázrakom podarí vyviaznuť... A preto, aby konečne prerušili bludný kruh, z ktorého niet úniku, sa Nihan s Kemalom s ťažkým srdcom rozhodnú urobiť niečo, čo predtým tvrdohlavo odmietali – opustiť všetko a všetkých a neobzerať sa späť!

Pre ich rodinu a najbližších priateľov je rozlúčka rovnako ťažká, ak nie ťažšia, ako pre mladých Soydereovcov. No všetci im toto rozhodnutie odobria, pretože vedia, že každá iná možnosť by hrala do karát len a len vyšinutému Emirovi. Asu už mladý lekár, ktorému pomotala hlavu, úplne zobe z ruky. A tak nastal čas na ďalší krok smerom k slobode. Vlastne, na posledný krok.

Zdá sa, žiaľ, že Emirova chorá túžba po Nihan je nielen silnejšia ako zdravý rozum, ale aj ako pud sebazáchovy, ktorý by každého iného v jeho situácii zaviedol do nemocnice. A hádam dokonca i ako smrť...

Sledujte vo štvrtok, 15. augusta, o 13.00!

Osud často ťažko skúša tých, ktorí sa milujú. Pretože nič skutočné netrvá večne...