Nekonečná láska cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 239. a 240. epizóda

13. 08 2019 14:55 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 240. epizóda
Nekonečná láska: 240. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Zvrátený Emir sa rozhodne zabiť na smrť vydesenú Zeynep, a to mimoriadne krutým, zverským spôsobom!

Ukáže sa, že Emir (Kaan Urgancıoğlu) je nie jeden, ale hneď niekoľko krokov pred svojimi prenasledovateľmi – v skutočnosti totiž nikdy neopustil Turecko a z bezpečného úkrytu chystá svoj ďalší zničujúci úder! A naplánuje si ho na večer, keď sa Nihan (Neslihan Atagül) s Kemalom (Burak Özçivit) vyberú do kina a strážiť maličkú Deniz ostane doma len Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse). Hoci ju šialenstvo v jeho očiach nekonečne desí, je odhodlaná zabrániť mu v únose neterky, no Emir ju omámi a vezme si, čo chce – a Kemalovi s Nihan pošle nehanebne arogantný odkaz takpovediac v priamom prenose! Cena za to, že sa na chvíľočku nechali unášať šťastím a poľavili z ostražitosti je priveľká, ten vyšinutý pomstychtivý maniak totiž odvliekol Deniz i Zeynep ktoviekam a Kemalovi nechal len melodramatický list plný absurdných príkazov a skrytých, ale i úplne otvorených vyhrážok, ktorého posolstvo je nad slnko jasnejšie... Emir plánuje Kemalovu smrť.

Zeynep je zúfalá, keď si uvedomí, že neexistuje spôsob, ako svojho psychopatického manžela zastaviť či obmäkčiť. Kemal, Ayhan (Kerem Alışık) a Zehir (Uğur Aslan) sa zatiaľ horúčkovito snažia zistiť, čo má Emir naozaj v pláne. No aby sa pohli aspoň o krok, potrebujú opäť Hakanovu (Erhan Alpay) pomoc. Nihan je spočiatku úplne paralyzovaná strachom a žiaľom, no netrvá dlho a opäť sa v nej prebudí bojovnosť levice ochotnej pre záchranu mláďaťa urobiť čokoľvek! Podobne je na tom i Kemal, ktoré strach o milovanú dcérku zavedie na naozaj nečakané miesto... Za múry psychiatrie, za Asu (Melisa Aslı Pamuk)!

Hakanovi sa šikovnou ľsťou podarí primäť Emirovu niekdajšiu pravú ruku hovoriť a získať tak prvú naozaj sľubnú stopu...

Keď Emira vyradí z boja neznesiteľná bolesť nohy, Zeynep využije príležitosť a s maličkou Deniz v náručí utečie! Neujde však ďaleko, sotva totiž vybehne na ulicu, zastaví ju jedna z Emirových goríl a vráti ju späť jej väzniteľovi... Nihanino pátranie na vlastnú päsť sa vďaka Banu (Çağla Demir) začne uberať novým smerom. Asu pokračuje v dosť okatom zvádzaní mladého lekára, ktorý ani len netuší, že má byť jej vstupenkou na slobodu! Tarıka (Rüzgar Aksoy) hlboko zasiahne, keď sa od zdrvene mamy Fehime (Zeyno Eracar) dozvie, čo sa deje. Cíti sa zrazu za mrežami ešte o poznanie bezmocnejší a zbytočnejší ako doteraz... Bystrej Nihan sa malou, šikovne použitou lžou podarí získať ďalšiu horúcu stopu. Tá sa ukáže byť ešte dôležitejšia, keď Kemalove kroky zhatí obyčajná náhoda.

Zvrátený Emir už zjavne stratil aj poslednú štipku ľudskosti, ak v ňom vôbec niekedy nejaká bola... Rozhodne sa totiž zabiť na smrť vydesenú Zeynep, a to mimoriadne krutým, zverským spôsobom! Nihan si uvedomí, že mnohé z listu, ktorý Emir adresoval svojej mame Müjgan (Ayşen İnci), mienil doslovne a odhalí tak ďalšiu šokujúcu stopu k svojmu diabolskému exmanželovi. A keďže nie je hlúpa, nedá sa z nej zviesť, ani keď Emirov poskok rýchlo zametie stopy!

Pevne zviazanej Zeynep sa napriek veľkej snahe nedarí uvoľniť ani o milimeter, rýchlo jej dochádza čas...

Sledujte v stredu, 14. augusta, o 12.55!

Vraví sa, že od lásky je len krok k nenávisti, no ešte bližšie je... Šialenstvo!