Nekonečná láska cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 237. a 238. epizóda

12. 08 2019 14:30 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 238. epizóda
Nekonečná láska: 238. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Mladá rodinka sa konečne vyberie na nezabudnuteľnú, a trochu netradičnú svadobnú cestu v trojici...

Zúrivou nenávisťou zaslepený Emir (Kaan Urgancıoğlu) si vôbec nepripúšťa to, v čom má zdrvená Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) absolútne jasno – že ich synček sa nenarodí len a len jeho vinou! Namiesto toho, aby ju odprosil a pokúsil sa ju utešiť v jej nekonečnom žiali, plánuje ďalší zničujúci úder proti Kemalovi (Burak Özçivit) a Nihan (Neslihan Atagül), ktorí sa sotva stihli prebudiť do prvého rána ako manželia... No predsa len urobí aspoň malé gesto, aby nejako pomohol manželke. Zájde za pani Fehime (Zeyno Eracar) a požiada ju, aby sa postarala o dcéru. Vďaka Ayhanovým (Kerem Alışık) mužom síce pokus Emirových nohsledov uniesť a rozdeliť Nihan a Kemala nevyjde, no všetkým zasväteným je absolútne jasné, že nebol posledný.

Pred diabolskou Asu (Melisa Aslı Pamuk) nie je nik v bezpečí ani na psychiatrii. Práve tam jej čaru už stihol podľahnúť ďalší zaláskovaný neborák, mladý lekár! Kemalovi, Nihan a pani Fehime trhá srdce, keď si od zúfalo plačúcej Zeynep vypočujú, čo sa stalo... No zdá sa, že aspoň Hakan (Erhan Alpay) má pre ťažko skúšaných novomanželov dobré správy – konečne má totiž v rukách pádnymi dôkazmi podložený zatykač na Emira!

Vďaka odvážnemu, no zároveň i nekonečne drzému nápadu jeho novej pravej ruky sa Emirovi podarí urobiť niečo, čo sa za daných okolností zdá úplne nemožné...

Ktovie, či by si Kemal s Nihan tak spokojne vychutnávali večer s dobrým DVD-čkom a chutným popcornom, keby vedeli, že sa poza ich chrbty do domu práve vkradol Emir a namieril si to priamo do izby maličkej Deniz! Tentoraz však šťastie opäť stojí na strane toho diabla v ľudskej koži, a tak jeho neželaná nočná návšteva zostane pred nimi utajená... Zeynep zaskočí, keď za ňou jej nehodný manžel v noci príde, aby ju so sebou odviedol bohviekam. No tentoraz mu už nenaletí a po krátkom telefonáte s bratom nastraží Emirovi pascu! Tá však, nanešťastie, nevyjde podľa plánu, a tak zúfalý Kemal požiada o pomoc Hakana. Lenže Zeynep už nie je naivná princezná, ktorá potrebuje zachrániť, už dokáže povedať „Nie!“, aj keď jej to trhá srdce. Emir je však stále ten istý zbabelec, ktorému najviac záleží len na sebe, a tak urobí to, čo mu ide najlepšie... Utečie.

Polícia nemá pre Kemala dobré správy – jeho najväčšiemu nepriateľovi sa totiž zjavne podarilo ujsť nielen spravodlivosti, ale i ďaleko od rodného Turecka. Hoci, keď sa nad tým človek zamyslí o čosi hlbšie, možno to napokon sú tie najlepšie správy vôbec! Preto sa mladá rodinka konečne vyberie na nezabudnuteľnú, a trochu netradičnú svadobnú cestu v trojici...

Nihan s Kemalom práve prežívajú to najkrajšie obdobie svojich životov, a tak sa im, hoci zrejme nie nadlho, podarí úplne vytesniť myšlienku na Emira, ktorý už nepochybne plánuje nejakú ďalšiu podlosť, nech už je kdekoľvek!

Sledujte v utorok, 13. augusta, o 13.05!

Občas každý na vlastnej koži zistí, že nie nadarmo sa vraví: „Kto druhému jamu kope...!“