Nekonečná láska cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 235. a 236. epizóda

09. 08 2019 14:40 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 236. epizóda
Nekonečná láska: 236. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Zo svojho zúfalstva Emir neviní seba, ale Kemala, ktorému prisahá krutú pomstu! A práve preto mu dnes zachráni život...

Ráno čaká Nihan (Neslihan Atagül), Vildan (Neşe Baykent) a maličkú Deniz poriadne hlučný budíček – pani Fehime (Zeyno Eracar) si totiž „aspoň v tomto“ presadila svoje a Soydereovci si po nevestu prišli v sprievode trúbkara a bubeníka! Ayhanovi (Kerem Alışık) odľahne, keď jeho chlapi spacifikujú Emirových (Kaan Urgancıoğlu) mužov obsmŕdajúcich na mieste, kde sa má čo nevidieť konať svadba. Akoby už zabudli, že ten diabol v ľudskej koži má vždy v talóne plán B! Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) má Kemala (Burak Özçivit) naozaj strach, preto mu zavolá, aby ho varovala. No je prineskoro, krátko nato totiž Emir udrie tam, kde ho nik nečakal – v holičstve pána Hüseyina (Orhan Güner), odkiaľ unesie ženícha!

Zdesený Zehir (Uğur Aslan) cíti v kostiach, že ak Kemala nenájdu včas, nájdu už len jeho mŕtvolu, preto s malou nádejou v srdci zavolá Zeynep. A hoci ju obrovský strach temer úplne ochromí, skutočne si spomenie na niečo dôležité. Vlastne... Životne dôležité. Kým sa spolu ponáhľajú zachrániť Kemala, ktorému vďaka ďalšej Emirovej krutosti nebezpečne dochádza čas, Ayhanovi pripadne mimoriadne nevďačná úloha predstierať pred neprehliadnuteľne znepokojenou nevestou, že sa nič nedeje...

Či osud konečne nájde spôsob, ako Nihan a Kemalovi vynahradiť neľudské utrpenie uplynulých rokov je zatiaľ vo hviezdach. Diabol, žiaľ, nikdy nespí - a aj keď občas zlyhá, má zvyčajne ako poistku už spomínaný plán B!

Kým sa Emir a Zeynep zúrivo hádajú kvôli jej „neodpustiteľnej zrade“, za ktorú on považuje to, že zachránila život svojho brata, Nihan a Kemal sa v kruhu najbližších konečne zosobášia. V zúfalej snahe zabrániť manželovi v ďalšej špinavosti za ním Zeynep vybehne na ulicu – a skončí pod kolesami prichádzajúceho auta! Kemal s Nihan si práve vychutnávajú tradičný svadobný tanec, keď sa v tme za chrbtami ich najbližších objaví nepozvaný hosť, vyzbrojený nožom! Ayhan so Zehirom majú oči na stopkách a stihnú ho včas nenápadne spacifikovať, no v nestráženej chvíli sa mu podarí ujsť...

Večne sa rúhajúci a nič a nikoho si nevážiaci Emir až teraz pochopí, čo to znamená všetko stratiť. No ako už toľkokrát predtým, ani teraz sa z toho nepoučí. Zo svojho zúfalstva totiž neviní seba, ale Kemala, ktorému prisahá krutú pomstu! A práve preto mu dnes večer zachráni život - tým, že odvolá svojho zabijaka... Vychutnať si svoj finálny triumf nad nenávideným sokom, jeho utrpenie a smrť, si totiž nechce na diaľku, ale na vlastné oči!

Kemal s nezbednými iskričkami v očiach veľmi rád dodrží poslednú z tradícií a prenesie nekonečne šťastnú Nihan cez prah, čím symbolicky zavŕši začiatok ich nového, spoločného života.

Sledujte v pondelok, 12. augusta, o 12.50!

Človek je najzraniteľnejší vo chvíľach dokonalého šťastia, keď poľaví z ostražitosti a začne dúfať...