Nekonečná láska cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 229. a 230. epizóda

06. 08 2019 14:45 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 229. a 230. epizóda
Nekonečná láska: 229. a 230. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Zeynepino zmätené srdce nadšene poskočí, keď jej Kemal povie o neodvratnom rozvode Nihan a Emira.

Tarık (Rüzgar Aksoy) vo väzenskom holičstve šikovne pritlačí na Galipa (Burak Sergen), aby z neho vymámil informáciu, ktorú jeho brat Kemal (Burak Özçivit) tak zúfalo potrebuje! Emira (Kaan Urgancıoğlu) ide roztrhnúť od jedu, že zrazu nemá vo všetkom navrch – ak totiž nechce nadobro stratiť spoločnosť Kozcuoğlu, musí urobiť, čo od neho Nihan (Neslihan Atagül) žiada... Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) prekvapí, ale i poteší, že jej švagriná sa chce i s dcérkou ešte dnes zbaliť a navždy opustiť vilu. No ešte radšej je, že po dlhom čase opäť smie navštíviť mamu Fehime (Zeyno Eracar) doma, hoci len na chvíľku. Všetka radosť však z jej tváre i srdca razom vyprchá, keď si pozrie krátke video na USB-kľúči, ukrytom v dávno zabudnutom balíčku adresovanom Kemalovi – záznam, ktorý by jej milovanému Emirovi mohol raz a navždy zlomiť krk! Aby sa uistila, že je pravý, vyberie sa na miesto, ktoré by inak dobrovoľne nikdy nenavštívila... Na psychiatriu, za Asu (Melisa Aslı Pamuk). Emir dnes naozaj nemá svoj najlepší deň, po Nihan ho totiž pritlačí k pomyselnému múru i Kemal. Obaja však vedia, že cena za jeho dnešnú potupnú porážku bude vysoká a že skôr či neskôr potečie krv. Kým po dlhom čase dokonale šťastní Kemal a Nihan si plnými dúškami užívajú malú improvizovanú oslavu v kruhu najbližších priateľov v prístave, besniaci Emir už plánuje ďalší krutý krok, aby z ich životov už onedlho zostala len hŕba popola a boľavých spomienok!

Informácia, že najmocnejšiu zbraň proti nemu má dnes v rukách tá, ktorej citmi tak pohŕda a ku ktorej sa správa horšie ako k poslednému psovi, hoci nosí pod srdcom jeho dieťa, Emirom poriadne zamáva. Nemal síce vôbec v pláne vyčleniť jej vo svojom živote viac priestoru a významnejšiu pozíciu, no je dosť možné, že nebude mať na výber! Zehre (Ece Müderrisoğlu) sa vôbec nepáči, že Kemal s Ayhanom (Kerem Alışık) taja pred Nihan, Leylou (Zerrin Tekindor) a Vildan (Neşe Baykent) pravdu o možnom nebezpečenstve, ktoré im všetkým hrozí, a aj im to na rovinu povie. Zeynepino zmätené srdce nadšene poskočí, keď jej Kemal povie o neodvratnom rozvode Nihan a Emira, jeho varovanie, aby si na Emira dávala ešte väčší pozor ako doteraz, však nerozumne ignoruje. A neprezradí mu ani to, čo dnes zistila.

Keď Emir po návrate domov zistí, že Nihan a Deniz sú preč, akoby v jedinej sekunde z jeho života vyprchali všetky farby, zvuky a vône. Akoby náhle oslepol, ohluchol, ochrnul i zošalel zároveň...

Sledujte v stredu, 7. augusta, o 12.55!

Pravda skôr či neskôr vždy vyjde najavo... Nanešťastie ju však až príliš často odhalia tí nepraví!