Nekonečná láska cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 223. a 224. epizóda

01. 08 2019 14:40 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 223. a 224. epizóda
Nekonečná láska: 223. a 224. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Nihan urobí niečo nečakané - navrhne Zeynep spoluprácu! Aby ju získala na svoju stranu, prezradí jej čo-to o Asu...

Emir (Kaan Urgancıoğlu) cíti v kostiach, že niečo nie je v poriadku. Ani jeho pravá ruka Mehmet, ani otec (Burak Sergen) mu totiž nedvíhajú telefón. A Asu (Melisa Aslı Pamuk) o Galipovi tiež nič nevie. Kemal (Burak Özçivit) so Zehirom (Uğur Aslan) sa zúfalo ponáhľajú na skládku, aby Ayhanovi (Kerem Alışık) zabránili urobiť chybu, kvôli ktorej by určite zhnil... V hneve zabiť darebáka Galipa! Pri pohľade do Leylinej (Zerrin Tekindor) nemocničnej izby totálne vyčerpaná Nihan (Neslihan Atagül) stratí vedomie. No keď sa opäť preberie, čaká ju to najkrajšie prekvapenie zo všetkých... Emir neveriacky hľadí na všetkých prítomných, keď sa polícii napokon podarí vystopovať jeho otca – len aby ho komisárka Mercan (Gizem Karaca) vzápätí zatkla pre pokus o vraždu a pokus o útek z krajiny! Netrvá dlho a to, čo sa ešte nedávno zdalo zhola nemožným, sa stane skutočnosťou... Súd rozhodne, že Galip až do procesu zotrvá vo väzbe, aby nemohol manipulovať s dôkazmi, ovplyvňovať či zastrašovať svedkov, ani zmiznúť z Turecka! Kemal si svoj prvý väčší triumf nad diabolským klanom Kozcuoğluovcov neskutočne vychutnáva. Verí, že nebol posledný – napokon, ak všetko pôjde, ako má, už zajtra bude opäť slobodný... Ayhan je taký šťastný, že sa Leyla rýchlo zotavuje, že bez zbytočných prieťahov začne plánovať svadbu! Kemalovi sa konečne podarí nájsť Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse). Na rozdiel od ostatných to totiž so svojou nepoučiteľnou sestrou stále nevzdal. Mercan má pre Kemala zaujímavú novinku...

Nihan veľmi hnevá, že Mercan otvorene tlačí na Kemala, aby pred ňou tajil, o čom sa rozprávajú. Keď ide o komisárku, nedokáže skrátka byť objektívna, príšerne na ňu žiarli! Galip poradí Emirovi, aby čo najrýchlejšie zničil všetky jeho prepojenia na rodinnú firmu, aby ochránil sám seba. A povie mu i o niečom, čo by nielen mohlo obom spoľahlivo zlomiť väz, ale tiež doviesť ich podnik rýchlo k nezvratnému bankrotu. Nihan urobí niečo nečakané - navrhne Zeynep spoluprácu! Aby ju získala na svoju stranu, prezradí jej čo-to o Asu... Zbabelá Zeynep sa práve chystá odmietnuť, keď na dvere jej hotelovej izby zaklope ďalší prekvapivý hosť – Emir. Nihan po prvý raz pocíti k Zeynep čosi ako sympatiu a súcit, a tak po jeho odchode zopakuje svoju mierne pozmenenú ponuku... A tentoraz ju ponížená Zeynep prijme.

Po rozhovore s Kemalom začne Asu panikáriť. Netušiac, že polícia odpočúva jej telefón preto urobí osudovú chybu... Emir zúri, keď si na vlastné oči potvrdí tušenie, že za Zeynepinou zmenou stojí Nihan. Ešte viac ho však rozbesní zistenie, čo urobila jeho mama Müjgan (Ayşen İnci)!

Sledujte v piatok, 2. augusta, o 12.55!

Nie nadarmo sa vraví, že Božie mlyny melú pomaly, ale isto. Skôr či neskôr totiž dôjde aj na „nedotknuteľných“!