Nekonečná láska cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 215. a 216. epizóda

26. 07 2019 14:20 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 215. a 216. epizóda
Nekonečná láska: 215. a 216. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Nihan urobí významný krok... Kúpi krásny dom, ďaleko od všetkých problémov a neprajníkov – pre seba, Deniz a Kemala.

Viac ako to, že zbabral svoj život, Tarıka (Rüzgar Aksoy) trápi, že zničil i Kemalov (Burak Özçivit) život. Je nešťastný a príšerne sa hanbí. Tak veľmi by to chcel napraviť. O to viac, že mu brat nič nevyčíta a tvrdohlavo sa ho odmieta vzdať, hoci by ho možno práve to dokázalo zachrániť... Nihan (Neslihan Atagül) ťažko nesie, že sa s ňou už Kemal nestretáva, hoci chápe, prečo sa stiahol a prečo sa jej nedokáže ani len pozrieť do očí. Dúfa však, že napriek všetkému ešte predsa len majú šancu byť spolu šťastní... Asu (Melisa Aslı Pamuk) rozladí, keď zistí, že ešte úplne nevyviazla z problémov, komisárku Mercan (Gizem Karaca) má totiž stále v pätách. Pani Fehime (Zeyno Eracar) neprestáva tlačiť na Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), aby sa vydala za Hakana (Erhan Alpay), aj keď ho neľúbi. Nechce to počuť, chce len, aby jej dcéra dala „tú vec“ čo najskôr do poriadku! Keď Kemal prezradí Nihan, akú špinavosť má zrejme na rováši Emir (Kaan Urgancıoğlu) tentoraz, rozhodne sa pátrať ďalej po pravde spolu s ním, Leylou (Zerrin Tekindor) a Ayhanom (Kerem Alışık) – čo je asi jediný bod, s ktorým jej manžel vo svojom nechutnom pláne nepočítal. Nihan je prekvapená, že sa s ňou Tarık chce stretnúť, no po krátkom zaváhaní súhlasí. Kemalovi sa po inšpekcii bane podarí odhaliť šokujúcu pravdu, kvôli ktorej voľky-nevoľky musí hľadať spoločnú reč s Emirom.

Zehre (Ece Müderrisoğlu) sa podarí expresne rýchlo vybaviť povolenie od prokurátora, takže už záleží len na Nihan, kedy - a či vôbec - Tarıka navštívi. Momentálne však má plnú hlavu iných starostí, Emir totiž ju a Kemala hnusne vydiera životmi desiatok nevinných baníkov a... Maličkou Deniz. Aby mu Nihan konečne zavrela ústa, sľúbi mu, že sa s Kemalom už viac neuvidí. A potom zájde za Tarıkom, vďaka ktorému sa dozvie nielen o Ozanových (Barış Alpaykut) posledných chvíľach, ale i o bolesti, pochybnostiach a strachu, ktoré mučia jej lásku. Keď Tufanova (Ali Burak Ceylan) prinesie Mercan posledný list, ktorý od neho dostala, má komisárka o dôvod viac ešte pevnejšie sa zahryznúť do prípadu Asu. Nihan urobí významný krok... Kúpi krásny dom, ďaleko od všetkých problémov a neprajníkov – pre seba, Deniz a Kemala. Žiaľ, Emirova pomsta na seba nenechá dlho čakať. Zavolá kompetentných orgánom, udá Nihan a prezradí i to, kde sa jeho žena práve nachádza!

Keďže diabolskí súrodenci si veľmi rýchlo zvykli na to fungovať ako tím, krátko na to, ako polícia zatkne Nihan, Asu, ktorú veľmi zle skrývaná radosť akoby nadnášala pár centimetrov nad zemou, nakráča do Mercaninej kancelárie s fasciklom dôkazov proti nenávidenej sokyni...

Sledujte v pondelok, 29. júla, o 12.50!

Arogancia má jeden nepríjemný hendikep. Teda okrem toho, že od vás odháňa ľudí... Vždy vás prezradí!