DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 193. a 194. epizóda

11. 07 2019 14:45 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 193. a 194. epizóda
Nekonečná láska: 193. a 194. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Hoci sa Asu stále tvári ako jej najlepšia kamarátka, ba dokonca sestra, pri prvej príležitosti Zeynep zradí...

Napriek Emirovmu (Kaan Urgancıoğlu) neznesiteľnému nátlaku a Nihaniným (Neslihan Atagül) zlovestným vyhrážkam sa nešťastná Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) napokon rozhodne radšej riskovať vlastnú kožu a nezradiť opäť Kemala (Burak Özçivit). To však, žiaľ, znamená ďalší nechutný tromf v rukách pomstychtivej Asu (Melisa Aslı Pamuk), ktorá ho hneď aj použije! USB-kľúč so záznamom Ozanovej (Barış Alpaykut) vraždy tak expresne rýchlo dostane nielen Kemal, ale rovnaké video pristane i v Nihaninom mobile, čo v dome Soydereovcov, ale najmä vo vzťahu Kemala a Nihan zapôsobí ako ničivá bomba... Kým Asu – nie dobrovoľne, ale na Emirovu žiadosť – pomôže zničenej Zeynep ujsť, zúrivá Nihan sa ponáhľa na políciu udať ju! Kemal je zúfalý, pretože ho zabíja predstava, že v jedinej sekunde stratil sestru, milovanú ženu, dcérku i šancu byť ešte niekedy znovu šťastný. Napriek tomu je odhodlaný nevzdať sa a ďalej bojovať o všetko, čo mu je drahé, ale tiež o očistenie sestrinho mena... Na rozdiel od Emira Asu dosť pochybuje, že táto šokujúca novinka, akokoľvek desivá, dokáže Kemala a Nihan rozdeliť. Šalie pri predstave, že by sa mohli naďalej stretávať, preto požiada Tufana (Ali Burak Ceylan), aby Nihan sledoval!

Nihan je taká zaslepená spravodlivým hnevom, že odmieta počúvať každého, kto verí niečomu inému ako ona – aj Ayhana (Kerem Alışık), ktorý ako prvý vysloví podozrenie, že nahrávka Zeynep dusiacej Ozana bola možno účelovo zostrihaná, aby vyzerala ako vrahyňa... A potom sa ešte natíska otázka, prečo vôbec bola v Ozanovej nemocničnej izbe kamera?! Hoci sa Asu stále tvári ako jej najlepšia kamarátka, ba dokonca sestra, pri prvej príležitosti Zeynep zradí. Kemal po krátkom váhaní odovzdá USB-kľúč s dôkazovou nahrávkou Hakanovi (Erhan Alpay), ktorý k nej má tiež pár zaujímavých postrehov a pripomienok.

Vďaka Asuinmu špinavému a dokonale premyslenému úskoku sa Nihan rýchlo podarí vypátrať Zeynepino útočisko, kde tvárou v tvár domnelej vrahyni milovaného brata nad sebou úplne stratí kontrolu...

Sledujte v piatok, 12. júla, o 12.45!

Najväčšie rany v srdci človeka zanechá najnebezpečnejšia zbraň zo všetkých... Pravda.

 

Komentáre ( 0)