DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 187. a 188. epizóda

08. 07 2019 14:35 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 187. a 188. epizóda
Nekonečná láska: 187. a 188. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Keď nahnevaný a sklamaný Kemal opäť konfrontuje Zeynep, povie mu konečne pravdu – hoci inú, ako chcel počuť!

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) má panický strach, že Kemal (Burak Özçivit) alebo Hakan (Erhan Alpay) odhalia pravdu o jej vine na Ozanovej (Barış Alpaykut) smrti, preto požiada o pomoc Tarıka (Rüzgar Aksoy), ktorý vždy stál na jej strane, nech sa dialo čokoľvek. Asu (Melisa Aslı Pamuk) sľúbi svojej mame Müjgan (Ayşen İnci), že sa v jej mene pomstí Galipovi (Burak Sergen) za to, že ich ukrátil o všetky tie roky, čo mohli prežiť spolu. Nihan (Neslihan Atagül) s Kemalom vďaka rozhovoru s Ozanovým ošetrujúcim lekárom zistia, že im Zeynep o tom osudnom dni klamala. Kemal sa na rozdiel od Nihan stále zdráha uveriť, že by jeho sestra mohla mať niečo spoločné so smrťou jej manžela, no slová ďalšieho svedka nemôže ignorovať. Keď napokon sestru konfrontuje, pokúsi sa mu naservírovať tú istú lož, ktorú už raz Emir (Kaan Urgancıoğlu) predostrel Nihan, no nepochodí. A tak povie pravdu. Teda, presnejšie... Len tú časť z nej, ktorá ju nijako neohrozí. Emir s pomocou svojho verného poskoka Tufana (Ali Burak Ceylan) a istej kúpenej slečny nastraží Nihan ďalšiu nechutnú pascu, aby ju totálne znemožnil v očiach verejnosti – a aby si poistil svoje víťazstvo v nadchádzajúcom spore o zverenie maličkej Deniz do starostlivosti! Kemal úplnou náhodou zistí, že svedok, ktorý ho nasmeroval k Zeynep, nie je tým, za koho sa vydával.

Vildan (Neşe Baykent) a Leyla (Zerrin Tekindor) by rady nejako pomohli nešťastnej, ale tiež poriadne nahnevanej Nihan, no nemajú ako. Napokon, aj jej šance zmeniť názor médií na to, čo publikovali, sú mizivé... Keď nahnevaný a sklamaný Kemal opäť konfrontuje Zeynep, povie mu konečne pravdu – hoci inú, ako chcel počuť! Z toho, čo sa dozvie, je taký šokovaný, že jej povie niečo neodpustiteľne hrubé: „Kiežby si namiesto Ozana zomrela ty...“ Ayhan (Kerem Alışık) pripraví s kŕdľom detí zo susedstva Leyle prekvapenie, na ktoré určite nikdy nezabudne. Naozaj netradičnú žiadosť o ruku!

Aby Tarık opäť raz zachránil svoju problémovú sestru, kvôli dôkazom, čo ju môžu usvedčiť, sa vláme do Hakanovho bytu. Emir pritlačí na Nihan, aby ju znova prinútil urobiť, čo chce...

Sledujte v utorok, 9. júla, o 13.00!

Nielen všetky stopy, ktoré človek v živote zanechá, vedú k nemu, ale, žiaľ, i tie nastražené...

 

Komentáre ( 0)