DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 183. a 184. epizóda

04. 07 2019 14:30 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 183. a 184. epizóda
Nekonečná láska: 183. a 184. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Pani Müjgan sa už nedokáže len tak prizerať Nihaninmu trápeniu, preto syna požiada, aby ju nechal ísť, no nepochodí.

Aby zachránila Kemala (Burak Özçivit) je Nihan (Neslihan Atagül) ochotná urobiť čokoľvek na svete! Dokonca i požiadať o pomoc Galipa (Burak Sergen) – prezradiť mu, kto je skutočným otcom maličkej Deniz a ponúknuť mu výmenou za Kemalovu slobodu všetky svoje podiely v spoločnosti Kozcuoğlu. Lenže ani to nepomôže... Emir (Kaan Urgancıoğlu) opäť využije svoje konexie, aby mohol týrať svojho soka ešte aj v cele – s neskrývaným potešením mu príde prehrať nahrávku Deniz, na ktorej mu vraví „tata“! Krátko nato navštívi Kemala Zehra (Ece Müderrisoğlu), požiada ho o odpustenie a aby si ju najal ako advokátku, pretože vie, ako ho dostať na slobodu... Podaním žiadosti o jeho otcovské práva. To, že sa ako chrapúň správa k nemu ešte Hakan (Erhan Alpay) dokáže ako-tak prehryznúť, ale keď je hrubý aj k Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), prasknú mu nervy! Lenže vzápätí prejde smiech i Emira – keď sa pred budovou polície objaví Nihan... Pani Fehime (Zeyno Eracar) sa u Hakana prihovorí za Nihan, aby ju aspoň na chvíľočku pustil za Kemalom. Kto by si bol pomyslel, že raz tento deň vôbec nastane? Aby bol čas vo vyšetrovacej väzbe preňho znesiteľnejší, Nihan Kemalovi nechá malý talizman – Denizinu rukavičku, ktorá vonia ako jeho milovaná dcérka. Netrvá dlho a Nihan konečne nájde spôsob, ako zo zradnej Efsane vypáčiť pravdu...

Keďže Nihan nepochybuje o tom, že smrť jej milovaného brata Ozana (Barış Alpaykut) má na svedomí Emir, dvíha sa jej žalúdok už len pri pomyslení, že s ním aj naďalej musí žiť pod jednou strechou, kým sa problémy raz a navždy nevyriešia. Zeynep sa v poslednom čase necíti dobre. Tarık (Rüzgar Aksoy) prinesie Banu (Çağla Demir) žiadosť o rozvod a požiada ju, aby čo najrýchlejšie v tichosti opustila dom jeho rodičov – inak ju vraj nevie ochrániť pred hnevom svojej rodiny i sebou samým. Kemal je v šoku, keď zistí, že Zeynep a Hakan spolu bývajú. Pani Müjgan (Ayşen İnci) sa už nedokáže len tak prizerať Nihaninmu trápeniu, preto syna požiada, aby ju nechal ísť, no nepochodí.

Zeynep sa už dlhšie necíti dobre, preto sa s malou dušičkou rozhodne urobiť si tehotenský test. Samoľúby úsmev z Emirovej tváre zmizne vo chvíli, keď mu Nihan uštedrí poriadne tvrdý úder pod pás!

Sledujte v piatok, 5. júla, o 12.50!

Ani sám diabol nemá vždy v ruke všetky tromfy a občas sa mu porážka dostane hlboko pod kožu...

 

Komentáre ( 0)