DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 181. a 182. epizóda

03. 07 2019 14:35 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 181. a 182. epizóda
Nekonečná láska: 181. a 182. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Nihan s Kemalom sa v nemocnici dostanú do nečakaných problémov - Denizin lekár totiž preventívne zalarmuje políciu!

Nihan (Neslihan Atagül) odlúčením od dcérky veľmi trpí. Má strach, a nie bezdôvodný - a na Leylino (Zerrin Tekindor) zdesenie sa chystá nepredstaviteľne zariskovať a vytratiť sa za Deniz a Kemalom (Burak Özçivit)! Ľahké to rozhodne nebude, pretože Emir (Kaan Urgancıoğlu) šalie a je rozhodnutý obrátiť hoc aj celý svet hore nohami, len aby dievčatko, ktoré sa mu zjavne naozaj dostalo pod jeho hrošiu kožu, našiel... Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) a Hakan (Erhan Alpay) sa po prvý raz naozaj nepríjemne posekajú kvôli rozdielnym názorom na to, čo on ako strážca zákona skrátka musí robiť – bez ohľadu na to, o koho pri podozrivom ide. Boľavé podozrenie sa premení na ešte boľavejšiu istotu, keď Tarık (Rüzgar Aksoy) konečne získa nezvratný dôkaz, že zradcom v ich rodine skutočne je Banu (Çağla Demir). Nečudo, že už ani neverí, že ho manželka ľúbi, že ho vôbec niekedy ľúbila. No jedno vie naisto... Medzi nimi dvoma je koniec. Keď sa Nihan podarí uspať Emira, Leyla ju nepozorovane odvezie do Ayhanovej (Kerem Alışık) dielne. Ak ju totiž niekto dokáže bezpečne dostať ku Kemalovi, tak jedine on! Apropo, Ayhan... Leyla je veľmi dojatá, keď z jeho úst konečne začuje to, čo už podvedome dávno tušila – že ju miluje. Keď jej Emir ani po opakovaných telefonátoch nezdvihne, rozhodne sa Asu (Melisa Aslı Pamuk) zájsť za ním a porozprávať sa s ním zoči-voči.

Tarık odovzdá rodičom dôležitý odkaz od Kemala netradične v záhrade – nechce, aby Banu počula, o čom sa rozprávajú, no ešte nie je pripravený povedať im o nej pravdu... Rozdielne názory Nihan a Kemala na to, čo teraz, sú zrazu bezpredmetné, keď sa u maličkej Deniz prejaví silná alergická reakcia a musia sa s ňou ponáhľať do najbližšej nemocnice. Vildan (Neşe Baykent) sa šikovne podarí zbaviť sa Asu, ktorú pohľad na tvrdo spiaceho brata viditeľne znepokojí. Nihan s Kemalom sa v nemocnici dostanú do nečakaných problémov – Denizin lekár z nich má totiž zlý pocit a preventívne zalarmuje políciu! Hoci už je hlboká noc, Hakan a jeho muži vzápätí centimeter po centimetri dôkladne prehľadajú blízke i vzdialenejšie okolie nemocnice...

Keď sa Emir konečne preberie, je už biely deň. A nie hocijaký – na jeho popud sa totiž schyľuje k jednej z najväčších policajných akcií, aké kedy Istanbul zažil!

Sledujte vo štvrtok, 4. júla, o 12.55!

Od sklamania po odhalení pravdy je len krôčik k beznádeji a istote, že všetko je lož a nič nemá cenu...

 

Komentáre ( 0)