DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 179. a 180. epizóda

02. 07 2019 14:50 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 179. a 180. epizóda
Nekonečná láska: 179. a 180. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Niekto sa prekvapivo rozhodne Kemala varovať, čo Emir chystá, čím mu umožní v bezpečí prežiť pár vzácnych chvíľ s dcérkou.

Keďže vďaka Ede (Ece Yaşar) už Nihan (Neslihan Atagül) vie, aká špinavá zradkyňa je Efsane, vymyslí jej extraprogram, aby nemala čas špicľovať pre Emira (Kaan Urgancıoğlu). Nezmieriteľní sokovia Kemal (Burak Özçivit) a Emir chystajú jeden druhému pascu. Zatiaľ je však naozaj ťažké odhadnúť, kto bude mať tentoraz navrch... Nihan sa obracia žalúdok, keď vidí maličkú Deniz v Emirovom náručí. Neznáša, keď jej dcérku používa proti nej – a zároveň má strach, že Kemalov plán, ktorý chcú zrealizovať už dnes, kvôli jej krutému väzniteľovi zlyhá... Vďaka Ayhanovi (Kerem Alışık) nesie Leyla (Zerrin Tekindor) stratu domova oveľa ľahšie, než si vôbec dokázala predstaviť. Úsmev na tvári jej však razom zamrzne, keď sa stretne s tým diablom v ľudskej koži, pod ktorého strechou oddnes bude bývať – s Emirom! Keď Hakan (Erhan Alpay) a jeho muži zatknú Kemala za nedovolený vstup na pozemok Kozcuoğluovcov, Emirov víťazoslávny pocit, že nenávideného protivníka znovu zrazil na kolená a môže to urobiť kedykoľvek znova, rýchlo vyprchá, keď si všimne Kemalov spokojný úsmev. Hneď vie, koľká bije! A nemýli sa – Deniz je preč... Totálne vyšinutý Emir zo seba chrlí jednu vyhrážku za druhou, proti Kemalovým najbližším, ale i Nihaniným, pretože v jeho očiach sú vinní všetci. Vyhrážky sú však jedna vec a činy druhá, takže Nihan temer zošalie, keď si jej besniaci manžel naloží do auta kanister benzínu a zamieri k Soydereovcom. Vie, že aby ho zastavila, bude musieť urobiť niečo nečakané... Niečo úplne šialené.

Nech už je Emir akýkoľvek, hlupák rozhodne nie je, takže rýchlo pochopí, komu sa Kemal chystá zveriť dcérku – svojim rodičom Fehime (Zeyno Eracar) a Hüseyinovi (Orhan Güner). A keďže jeho špeh sa už postaral o to, aby ich v prípade potreby bezpečne našiel, cíti sa byť opäť na koni! Lenže našťastie sa niekto prekvapivo rozhodne Kemala varovať, čo Emir chystá, čím mu umožní v bezpečí prežiť pár vzácnych chvíľ s dcérkou. Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) prezradí Tarıkovi (Rüzgar Aksoy), že Deniz je ich neterka i to, čo urobila. Ich rozhovor, žiaľ, z bezpečného úkrytu počúva i tretí pár uší patriaci Banu (Çağla Demir)...

Temer všetci Kemalovi blízki a priatelia si myslia, že Emrovým donášačom je Asu (Melisa Aslı Pamuk), ona a Tarık však už poznajú pravdu!

Sledujte v stredu, 3. júla, o 12.55!

Radosť má mnoho odtieňov, no zrejme niet väčšej satisfakcie, ako oklamať klamára a podviesť podvodníka!

 

Komentáre ( 0)