DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 177. a 178. epizóda

01. 07 2019 14:20 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 177. a 178. epizóda
Nekonečná láska: 177. a 178. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Asu ponúkne Tarıkovi záchranu pred Emirom. No až keď sa ho spýta na vraždu Karen, uverí jej. Nanešťastie...

Kemalovi (Burak Özçivit) sa vôbec nepáči, keď zistí, že Tarık (Rüzgar Aksoy) navštívil s Asu (Melisa Aslı Pamuk). A bol by určite ešte nepokojnejší, keby poznal pravdu... Po tom, čo sa práve dozvedela od pani Müjgan (Ayşen İnci), Nihan (Neslihan Atagül) ako zmyslov zbavená prehľadáva celý dom. Je si istá, že sú všade ploštice a kamery! Emir (Kaan Urgancıoğlu) zúri, lebo jeho nepriestrelný plán na získanie nadpolovičného podielu vo firme nevyjde - Leyla (Zerrin Tekindor) totiž naňho prepíše svoj dom, a nie akcie! Naopak, Kemalovi sa vďaka Zehirovi (Uğur Aslan) podarí zaskórovať. No dobrú správu vzápätí strieda zlá od Ayhana (Kerem Alışık) a ešte horšia od Leyly... Hakan (Erhan Alpay) navrhne Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), aby sa k nemu nasťahovala, keďže po Şafakovom (Berk Güneşberk) odchode mu dom pripadá akýsi prázdny. No ona s ohľadom na rodičov odmietne. Viac ju však rozruší niečo, čo jej ukáže – fotografia z nemocničnej izby, v ktorej Ozan (Barış Alpaykut) zomrel, a... Gombík, ktorý v nej stratila v ten osudný deň, o čom zatiaľ nik nevie! Nečudo, že hneď zmení názor a rada prijme Hakanovu ponuku... Keď sa Nihan a Kemalovi konečne podarí stretnúť na bezpečnom mieste, Nihan mu povie o tej príšernosti so zhodeným kočiarikom z útesu, ktorou si ju chcel Emir navždy pripútať a ochromiť jej vzdor. Keď sa jej akýmsi zázrakom podarí ako-tak ho upokojiť, aby Emira hneď nezabil, rozochveným hlasom jej sľúbi, že ju zachráni. Ľahké to ale nebude, Nihan totiž zistí, že sa Emir ju a Deniz chystá odpratať kamsi do zahraničia!

Pán Hüseyin (Orhan Güner) je v šoku, keď si náhodou vypočuje rozhovor svojej manželky (Zeyno Eracar) a syna Kemala. Myslel si, že už pozná všetky tajomstvá... A zrazu má vnúča, o ktorom nevedel! Asu (Melisa Aslı Pamuk) povie Tarıkovi (Rüzgar Aksoy), čo zistila – že Emir pravidelne posiela Banu (Çağla Demir) peniaze. Radí mu, aby zatiaľ pred manželkou mlčal a ponúkne mu záchranu pred Emirom. No až keď sa ho spýta na vraždu Karen (Mirka Bucak), uverí jej. Nanešťastie... Kemal oplatí Emirovi jeho špinavosti rovnakou mincou a totálne ho znemožní pred celou správnou radou spoločnosti Kozcuoğlu.

Dobrá nálada, ktorú len ťažko skrýva, Nihan razom prejde, keď si uvedomí, čo Emir skutočne plánuje. Telefonát s Edou (Ece Yaşar) totiž jej najhoršie obavy potvrdí...

Sledujte v utorok, 2. júla, o 13.00!

Keď sa šťastie unaví, sadne si i na najväčšieho smoliara. No zakrátko sa opäť ozvú problémy...

 

Komentáre ( 0)