DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 175. a 176. epizóda

28. 06 2019 14:20 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 175. a 176. epizóda
Nekonečná láska: 175. a 176. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Jedna z Emirových poistiek pre prípad prípadov, žiaľ, pôsobí tak nevinne, že by ju za hrozbu nepovažoval ani beznádejný paranoik!

Spomienky na tých pár naozaj šťastných chvíľ, ktoré spolu s Nihan (Neslihan Atagül) prežili, dodáva Kemalovi (Burak Özçivit) silu, ktorú tak zúfalo potrebuje, aby si zachoval chladnú hlavu a dotiahol do úspešného konca odvážny plán, ako nepozorovane, aj keď sa to zdá nemožné, preniknúť do nemocnice za svojou láskou. Vďaka Zehirovi (Uğur Aslan), Vildan (Neşe Baykent) a Yasemin (Nihan Aşıçı) sa mu to aspoň na chvíľočku podarí... Našťastie, pretože Nihan akoby to vedela – po chvíľke otvorí oči! Ale tiež nanešťastie, pretože sotva sa ako-tak preberie, zasype ho výčitkami. A obaja vedia, že oprávnenými... No i tak ho veľmi raní, keď ho s tvárou mokrou od sĺz požiada, aby odišiel. Slzy sa nekontrolovateľne rinú aj po Emirových (Kaan Urgancıoğlu) lícach, no sú to slzy hnevu a zúrivosti, ktorá sa ho zmocnila, keď si prečítal denník, čo Nihan po celý čas tajne písala pre Kemala. Niečo v jeho vnútri mu našepkáva, že Kemal tieto riadky už iste čítal, preto tvrdo a surovo konfrontuje Asu (Melisa Aslı Pamuk). Keď to uvidí Kemal, na chvíľu nad sebou úplne stratí kontrolu... Chorá zúrivosť Emira neopustí, ani keď zájde do nemocnice navštíviť Nihan, len ju už má o čosi lepšie pod kontrolou. Teda, aspoň navonok – v jeho temnom vnútri to stále vrie ako v srdci sopky, ktorá sa práve prebúdza k životu! Leyle (Zerrin Tekindor) sa obráti žalúdok, keď sa u nej objaví Emirov právnik a tlmočí jej jeho predstavu mimosúdnej dohody. Dvakrát do spevu nie je ani Ayhanovi (Kerem Alışık), z rovnakého dôvodu. Najhoršie však dopadne Asu, ktorú brat tvrdo potrestá za nelojálnosť...

Kemal opäť raz trestuhodne podcení Emira, keď sa znovu vkradne do Nihaninej nemocničnej izby. Jeho sok sa totiž pre podobný prípad poistil hneď niekoľkokrát – a jedna z jeho poistiek, žiaľ, pôsobí tak nevinne, že by ju za hrozbu nepovažoval ani beznádejný paranoik! A vďaka nej sa Emir dozvie úplne všetko... A to ho len posilní v boji o to, čo považuje za svoje, všetkými špinavými prostriedkami! Leyla sa pre Kemalovo dobro rozhodne vzdať sa toho, bez čoho si ešte včera svoj život vôbec nedokázala predstaviť... Rodného domu. Na Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) sa konečne usmeje šťastie - nájde si prácu.

Tarık (Rüzgar Aksoy) potrebuje pomoc, preto sa obráti na Asu – netušiac, že tiež kope za Emira... Nihan sa dočká nečakanej pomoci od osoby, ktorá ju chápe zo všetkých najviac... Od pani Müjgan (Ayşen İnci)!

Sledujte v pondelok, 1. júla o 12.45!

Len ten, koho najviac milujete, kto vám je najbližší... Vás dokáže tak raniť, že sa nemôžete ani nadýchnuť!

 

Komentáre ( 0)