DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 173. a 174. epizóda

27. 06 2019 14:30 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 173. a 174. epizóda
Nekonečná láska: 173. a 174. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Vrátiť sa z tenučkej hranice medzi životom a smrťou späť medzi živých pomôže Nihan láska – ku Kemalovi a maličkej Deniz.

Kemal (Burak Özçivit) temer zošalie, keď sa počas prevozu do nemocnice Nihanino (Neslihan Atagül) srdce zastaví! Vo chvíľach, keď sa záchranári zúfalo snažia opäť ho rozbehnúť elektrošokmi, Nihan sa stále hlbšie a hlbšie ponára do nádherného sna, v ktorom konečne smie byť s milovaným mužom. Tomu sa však ani po opakovaných prosbách nedarí prebudiť ju... Keď sa Tarık (Rüzgar Aksoy) dozvie o Nihaninej nehode, razom pustí z hlavy Emira (Kaan Urgancıoğlu) a myslí len a len na brata. Vie, že na tom teraz musí byť veľmi zle. A nebyť Ayhana (Kerem Alışık), bol by na tom nepochybne ešte oveľa, oveľa horšie. Na dne je však i Emir, ktorý pre horúce slzy v očiach temer nedokáže šoférovať. Leyla (Zerrin Tekindor) je v šoku, keď zistí, že jej sestra Vildan (Neşe Baykent) ešte o nehode svojej dcéry nič nevie, a tak jej čo najcitlivejšie povie, čo vie... Pani Fehime (Zeyno Eracar) hneď pustí z hlavy ďalšiu banálnu hádku s Banu (Çağla Demir), keď sa z správ dozvie o Nihaninej nehode. Kým Kemal robí všetko pre to, aby do nemocnice čo najskôr dostal Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), ktorá má rovnakú krvnú skupinu ako Nihan a môže jej zachrániť život, Emir podplatí šéfa nemocnice a strážnu službu, aby jeho sokovi za žiadnu cenu nedovolili do nemocnice čo i len vstúpiť! Lenže zamilovaného muža s krvácajúcim srdcom nikto a nič zastaviť nedokáže – a to, že pre dobro všetkých zainteresovaných na chvíľu ustúpi, neznamená, že sa vzdá...

Zdá sa, že ani žiaľ nedokáže otupiť Emirove inštinkty. Tuší, že Ayhan klamal, že v čase Nihaninej nehody bol Kemal s ním, preto prikáže Tufanovi (Ali Burak Ceylan), aby to preveril. Je zvláštne, že jediný človek, s ktorým Emir dokáže úprimne a bez pretvárky hovoriť o svojej láske k Nihan, je práve Zeynep! Vrátiť sa z tenučkej hranice medzi životom a smrťou späť medzi živých pomôže Nihan láska – ku Kemalovi a maličkej Deniz. Keď sa nešťastný Kemal konečne z úst svojej sestry dozvie tú najkrajšiu správu, úplne sa zosype... No keď sa ako-tak otrasie, pokúsi sa opäť prebiť za milovanou ženou. Ešteže ho Ayhan a Zehir (Uğur Aslan) zastavia, lebo v očiach má boľavé šialenstvo!

Asu (Melisa Aslı Pamuk) zúri, že nenávidená Nihan je už zjavne z najhoršieho vonku. Dúfala, že sa jej konečne raz a navždy zbaví! No má ešte väčší problém... Tufan už totiž vie, že Emirovi klamala – a tak trochu už aj tuší, prečo.

Sledujte v piatok, 28. júna, o 12.40!

Zúrivosť a nezmieriteľná nenávisť sú vždy silnejšie ako zúfalstvo a strach. A v niektorých prípadoch, žiaľ, i láska...

 

Komentáre ( 0)