DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 171. a 172. epizóda

26. 06 2019 14:15 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 171. a 172. epizóda
Nekonečná láska: 171. a 172. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Kemal sa nechá úplne uniesť hnevom a dovolí mu riadiť jeho ďalšie kroky – netušiac, že sa mu to rýchlo vypomstí...

Každé Nihanino (Neslihan Atagül) slovo zo stránok Denizinho denníka sa vrýva do Kemalovho (Burak Özçivit) srdca ako nôž. Predstavuje si, že všetko, o čom číta, prežil spolu so svojou láskou a dcérkou. Spolu s dojatím však v jeho boľavom vnútri narastá i mučivá ľútosť a nebezpečný, všetko spaľujúci hnev... Hoci Asu (Melisa Aslı Pamuk) bystrým trikom odhalí Kemalov a Zehirov (Uğur Aslan) úskok, keď jej Emir (Kaan Urgancıoğlu) zavolá, čo je nové, okamžite to pustí z hlavy a ponáhľa sa za ním. Emirovi neujde, že na rozdiel od neho a sestry sa z faktu, že sa pani Müjgan (Ayşen İnci) opäť vracia medzi živých, ich otec Galip (Burak Sergen) veľmi neteší. Vlastne... Má v očiach panický strach! Nihan láme srdce, že v Kemalovom hlase, očiach i slovách cítiť len nezmieriteľný hnev a zúrivosť zraneného zvieraťa, zahnaného do kúta. Že namiesto toho, aby ju počúval a uvedomil si, že na tom, čo jej vyčíta, má i on svoj podiel viny, len kričí a vyhráža sa jej, že jej Deniz vezme... A ani len nepomyslí na to, že tak môžu stratiť úplne všetko, i jeden druhého! Hoci ho Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) varuje, aby sa od nej držal čo najďalej, Hakan (Erhan Alpay) to skrátka nedokáže, priveľmi mu na nej záleží. Keď Asu dorazí na adresu, ktorú našla v Emirovej navigácii, na vlastné oči sa presvedčí o tom, čo v hĺbke srdca už tak či tak tušila - že Nihan a Kemal sú napriek všetkému a všetkým opäť spolu. A toto poznanie zmení jej už i tak dosť čierne a zlé srdce na ľadový kameň...

Hoci sa Nihan veľmi snaží obmäkčiť Kemala, márne prosí, varuje a zaprisaháva ho v mene všetkých, ktorých majú radi a ktorí môžu prísť o život, ak sa neumúdri a bude trvať na svojom. Škoda, že sa Kemal neporadí s verným Zehirom, možno by mu jeho a Zehrina (Ece Müderrisoğlu) boľavá minulosť bola výstrahou. Lenže on sa, žiaľ, nechá úplne uniesť hnevom a dovolí mu riadiť jeho ďalšie kroky – netušiac, že sa mu to rýchlo vypomstí... Emir je prešťastný, keď sa jeho mama konečne preberie a navzdory tomu, že od ich posledného stretnutia uplynuli celé roky, ho spozná. Tarık (Rüzgar Aksoy) zistí, čo pred ním Banu (Çağla Demir) tak úzkostlivo tají, čím sa potvrdia jeho najhoršie podozrenia.

Kemal je rozhodnutý prinútiť Nihan, aby okamžite opustila svoj doterajší život, preto unesie maličkú Deniz a dúfa, že ich Nihan bude nasledovať. Nemýli sa, nanešťastie... Pomstychtivá Asu totiž ešte nepovedala posledné slovo!

Sledujte vo štvrtok, 27. júna, o 12.50!

Hnev je veľmi zlý radca, ktorý nemilosrdne vráža boľavý klin medzi milujúce srdcia...

 

Komentáre ( 0)