DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 169. a 170. epizóda

25. 06 2019 14:20 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 169. a 170. epizóda
Nekonečná láska: 169. a 170. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Nihan má strach z Kemalovej reakcie, z bolesti, hnevu a sklamania v jeho očiach, najradšej by hneď ušla... No je neskoro.

Kemalovu (Burak Özçivit) neopísateľnú radosť z toho, čo jeho srdce už i tak dávno vedelo – že maličká Deniz je jeho dcéra -, vystrieda veľký hnev. Hnev na Nihan (Neslihan Atagül), pretože mu po celý ten čas klamala a obrala ho tak o drahocenné chvíle, ktoré mu nikto nikdy nevráti. Nevie, kde je a nemôže ju preto konfrontovať s pravdou, no zúfalo sa potrebuje s niekým porozprávať a dostať zo seba, čo ho zabíja, a tak zájde za Leylou (Zerrin Tekindor), ktorú šokuje svojou zúrivosťou a boľavým rozhodnutím... Nihan rozzúri, keď sa na mieste, ktoré sa pre ňu a Deniz stalo útočiskom, nečakane objaví Emir (Kaan Urgancıoğlu), hoci jej sľúbil, že ju nechá na pokoji! Banu (Çağla Demir) nechápe, prečo jej zrazu prestali chodiť peniaze, ktoré jej každý mesiac tajne posiela na účet Emir – ako odplatu za jej „služby“. Keď si časť jej telefonátu vypočuje pani Fehime (Zeyno Eracar), znepokojí ju to, hoci nevie, o čom presne je reč, a tak sa o tom zmieni Tarıkovi (Rüzgar Aksoy)... Vďaka Ayhanovým (Kerem Alışık) neoceniteľným kontaktom sa Kemal dozvie, kde hľadať Nihan a okamžite sa za ňou vyberie! A aby mu Emir opäť neskrížil plány, nastraží mu so Zehirovou (Uğur Aslan) pomocou šikovnú pascu. Až keď sa Ayhan a Leyla konečne udobria, uvedomia si, ako veľmi jeden druhému chýbajú – ako veľmi sa potrebujú... Keďže Leylu veľmi zraňuje, ako sa Vildan (Neşe Baykent) každú chvíľu naváža do Ayhana, preto už viac nemôže mlčať a povie jej pravdu, hoci vie, že sestra tomu nebude chcieť uveriť.

Nihan úplne vykoľají, keď jej mama prezradí, že Kemal už pozná pravdu. Má strach z jeho reakcie, z bolesti, hnevu a sklamania v jeho očiach, najradšej by hneď ušla... No je neskoro. A nielen preto, že ešte nie je pripravená čeliť jeho otázkam, výčitkám a rozhodnutiam, ktoré nepochybne budú nasledovať. Ale i preto, že práve vidí, ako sa vracia Emir! Na smrť vydesený Galip (Burak Sergen) sa práve chystá opäť poslať do hlbokej kómy svoju pomaly sa preberajúcu manželku Müjgan (Ayşen İnci), keď mu plány skríži nič netušiaca Eda (Ece Yaşar)!

Láska, ktorá dýcha z každého riadku, z každučkej fotografie v denníku, ktorý preňho Nihan po celý čas tajne písala, vháňa Kemalovi opakovane do očí horúce slzy. Dôležitý rozhovor pani Fehime a Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) má, žiaľ, nebezpečného svedka...

Sledujte v stredu, 26. júna, o 12.40!

Karma je nevyspytateľná vec... Človeka zasiahne ako bumerang v tej najneočakávanejšej chvíli!

 

Komentáre ( 0)