DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 167. a 168. epizóda

24. 06 2019 14:20 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 167. a 168. epizóda
Nekonečná láska: 167. a 168. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Kemalovi sa pod rúškom noci konečne podarí ukradnúť, po čom tak zúfalo túži. A ešte niečo – Nihanin bozk...

Kemal (Burak Özçivit) netuší, že kajúcne pôsobiaca Asu (Melisa Aslı Pamuk) mu priamo pod nosom chystá ďalšiu neodpustiteľnú špinavosť – že opäť pomáha Emirovi (Kaan Urgancıoğlu) ublížiť mu a sprosto ho podviesť! Pani Fehime (Zeyno Eracar) zabíja, že jej manžel Hüseyin (Orhan Güner) tak neúprosne odmieta odpustiť Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) nedovolí ani jej zmilovať sa nad ňou. Keď mu Zehir (Uğur Aslan) potvrdí, že má v pätách Tufana (Ali Burak Ceylan), Kemal hneď vie, koľká bije, a tak sa rozhodne hrať Emirovi hru, aby na seba zbytočne nepútal pozornosť. Ayhan (Kerem Alışık) prezradí Leyle (Zerrin Tekindor) aj zvyšok desivej pravdy o jej otcovi. No hoci ju to veľmi bolí, nepochybuje ani o jedinom jeho slove... Vzťah Tarıka (Rüzgar Aksoy) a Banu (Çağla Demir) prechádza vážnou krízou. Dôvodom je, ako inak, Emir, ktorý z úzadia, ako šikovný bábkar, stále riadi ich životy. Zeynep, ktorá je na tom zdravotne naozaj zle, je prešťastná, keď sa vo dverách jej skromnej hotelovej izby nečakane objaví jej mama, ale zároveň sa tiež veľmi, veľmi hanbí... Keďže Leyla vôbec nemá chuť počúvať Emirove trápne výlevy, rýchlo a bez čítania podpíše zmluvu, ktorú jej podstrčí – netušiac, že tým práve ona i Ayhan uviazli v ďalšej z jeho nechutných pascí!

Netrvá dlho a Ayhan s Kemalom zistia, čo za svinstvo na Emir zase chystá. Vybŕdnuť z tejto kaše určite nebude jednoduché, no momentálne majú plné ruky práce s niečím dôležitejším... Než Nihan (Neslihan Atagül) odíde, musia bezpodmienečne získať skutočnú vzorku DNA maličkej Deniz! Aj keď to tak možno na prvý pohľad nevyzerá, tentoraz uviaznu v mimoriadne dômyselnej pasci Emir, Tufan i Zehra (Ece Müderrisoğlu), vďaka čomu sa Kemalovi pod rúškom noci konečne podarí ukradnúť, po čom tak zúfalo túži. A ešte niečo – Nihanin bozk...

Ayhan dostane príležitosť oplatiť neznesiteľne arogantnému Emirovi jeho neželanú pozornosť takmer rovnakou mincou – a Zehir zase povedať svojej zradnej láske všetko, čo má už veľmi dlho na srdci!

Sledujte v utorok, 25. júna, o 12.45!

To, že pravda oslobodzuje, vymyslel zrejme niekto, komu ešte nikdy nerozbila srdce na márne kúsky!

 

Komentáre ( 0)