DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 165. a 166. epizóda

21. 06 2019 14:25 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 165. a 166. epizóda
Nekonečná láska: 165. a 166. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Nihan sa bojí, a nie bezdôvodne, že si s Kemalom svojimi citmi obaja podpisujú ortieľ smrti – i svojej dcérke!

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) je možno nepoučiteľná, no rozhodne nie je hlúpa, a tak keď po dôkladnom prehľadaní izby svojej mamy (Zeyno Eracar) napokon nájde fotku, ktorú pani Fehime pred všetkými ukrýva, rýchlo si dá dve a dve dohromady – že maličká Deniz je jej neter! Leyla (Zerrin Tekindor) sa v poslednom čase vôbec necíti dobre. Ťažko však povedať, či kvôli Ayhanovi (Kerem Alışık), Kemalovi (Burak Özçivit) a Nihan (Neslihan Atagül), alebo niečomu inému... Keď Zeynep prinesie bratovi fotku, ktorú našla v rodičovskej spálni, v jeho srdci sa nanovo rozhorí malý plamienok viery, ktorý predtým temer úplne udusili správy od Leyly. Viery, že rozkošné dievčatko je jeho dcéra. Emir (Kaan Urgancıoğlu) kruto a nemilosrdne potrestá Nihan za to, že chcela Kemalovi povedať pravdu - priamo pred jej očami zúrivo zhodí z útesu Denizin kočiarik, aj s jeho vzácnym obsahom! Pred šialenstvom, ktorého ľadové chápadlá sa rýchlo začnú zmocňovať jej utýranej mysle, zachráni Nihan len pravda. Žiaľ, zabalená do ďalších neľudských vyhrážok... Osudom ťažko skúšaná pani Fehime konečne prekročí svoj tieň a požiada Nihan, aby jej odpustila. Až keď ju stále ešte poriadne vykoľajená Nihan silno objíme a len naznačí, lebo viac nemôže, že život jej vnučky je vážne ohrozený, ak sa Kemal dozvie pravdu, uvedomí si naplno hĺbku jej zúfalstva a bezmocnosti, ktoré si ešte donedávna mýlila s aroganciou a ľahostajnosťou!

Keďže Leyla nedokáže prestať myslieť na to, prečo Ayhan pred ňou tajil pravdu o minulosti, vyhľadá jeho právnika. To, čo sa dozvie, ňou hlboko otrasie... Galip (Burak Sergen) zúri, že pasca, ktorú nastražil Ayhanovi, sklapla naprázdno, preto všetko povie Emirovi – a ten sa rozhodne uštedriť Ayhanovi ďalšiu, ešte tvrdšiu lekciu! Kemalov darček pre Deniz síce Nihan veľmi dojme, ale zároveň ju i na smrť vydesí, rovnako ako horúca láska v Kemalových očiach a na jeho perách. Bojí sa, a nie bezdôvodne, že si svojimi citmi obaja podpisujú ortieľ smrti – i svojej dcérke! Emir zasvätí Asu (Melisa Aslı Pamuk) do ďalšej fázy svojho plánu, ako dostať Kemala na kolená.

Hoci si Emir opäť raz všetko dokonale naplánoval, aby Leyle zabránil v akomkoľvek kontakte s maličkou Deniz, ona mu, na jeho zlosť, v nestráženej chvíli šikovne prejde cez rozum! No on si i tak zúrivo odmieta priznať porážku...

Sledujte v pondelok, 24. júna, o 12.45!

Len bezcharakterný chrapúň bez štipky ľudskosti alebo sociopat sa dopúšťa krutosti a hovorí pritom o láske!

 

Komentáre ( 0)