DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 163. a 164. epizóda

20. 06 2019 14:30 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 163. a 164. epizóda
Nekonečná láska: 163. a 164. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Nihan desí predstava, že sa Emirovi podarí pripútať si maličkú Deniz, že by ho mohla považovať za svojho otca.

Po návrate na vrakovisko čaká Ayhana (Kerem Alışık) nepríjemné prekvapenie – obrovská pokuta, z ktorej prechádza zrak! Na rozdiel od Vildan (Neşe Baykent) si Leyla (Zerrin Tekindor) nedokáže predstaviť, že by Ayhan bol naozaj taký špinavec, ako sa zdá, no zatiaľ nie je pripravená pátrať v tejto ďalej... Keď Nihan (Neslihan Atagül) znovu začne lomcovať žiarlivosť kvôli k Asu (Melisa Aslı Pamuk), Kemal (Burak Özçivit) jej pripomenie, aké peklo prežíva on, odkedy je s Emirom (Kaan Urgancıoğlu). A potom si však všimne podliatinu na jej predlaktí, uvedomí si pravý význam slova peklo a pochytí ho hnev... Keď Emir poskytne Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) útočisko v jednom zo svojich luxusných domov, zdá sa, že sa mu opäť poďakuje jediným spôsobom, akým vie. Lenže namiesto toho sa Emir dočká obrovského prekvapenia! Keď Şafak (Berk Güneşberk) vyzvoní Emirovi, kde je Nihan, Eda (Ece Yaşar) jej zavolá, aby ju varovala. No už je, žiaľ, neskoro... Vildan je prekvapená, keď si uvedomí, že hoci Leyla toho vždy o jej dcére vedela viac, jej najväčšie tajomstvo zatiaľ nepozná. Tarıkovi (Rüzgar Aksoy) sa konečne podarí nájsť Zeynep a porozprávať sa s ňou. Napokon, dlží mu pár odpovedí. Pár pravdivých odpovedí! No vďaka jej zbabelosti a dvojtvárnosti napokon stratí i jeho... Tufan (Ali Burak Ceylan) na Emirov príkaz nastraží Kemalovi ďalšiu hnusnú pascu. Pani Fehime (Zeyno Eracar) trápia výčitky svedomia. Nekonečne sa trápi kvôli Kemalovi a... Nihan.

Emirov pokus odpratať Nihan aj s jej mamou proti ich vôli do zahraničia, aby manželke zabránil ďalej pátrať po Ozanovom (Barış Alpaykut) vrahovi a zabránil jej stretávať sa ďalej s Kemalom, nevyjde. Až keď sa sklamaný a nešťastný Tarık rozhodne definitívne odísť z Emirových služieb, konečne pochopí, pre akého nebezpečného a zákerného sviniara celé tie roky vlastne pracoval... Vďaka rodinnému právnikovi sa Leyla dozvie viac o zločine spájajúcom Ayhana s jej rodinou. Nihan desí predstava, že sa Emirovi podarí pripútať si maličkú Deniz, že by ho mohla považovať za svojho otca.

Kemal netuší, že jeho súhlas s tým, že s Asu bude bývať pod jednou strechou, je neoddeliteľnou súčasťou Emirovho odporného plánu, ako ho raz a navždy oddeliť od Nihan a Deniz!

Sledujte v piatok, 21. júna, o 12.45!

Vo svete - a, žiaľ, i v láske - to už raz tak chodí, že Zlo je vždy o krok vpred pred Dobrom...!

 

Komentáre ( 0)