DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 161. a 162. epizóda

19. 06 2019 14:25 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 161. a 162. epizóda
Nekonečná láska: 161. a 162. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Eda je v šoku, keď sa stane svedkom, ako neodpustiteľne hrubo sa Emir správa k Nihan, keď si myslí, že ich nik nevidí.

Emir (Kaan Urgancıoğlu), keď zistí, že k Asuiným (Melisa Aslı Pamuk) podielom sa nijakovsky nedostane, pretože ich hneď po svadbe prepísala na Kemala (Burak Özçivit). Kým pani Fehime (Zeyno Eracar) chce, aby sa svadba Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) a Hakana (Erhan Alpay) konala čo najskôr, Kemal je dôrazne proti, aby sa vôbec vzali – z pochopiteľných dôvodov, ktoré však zatiaľ rodine nemôže odhaliť. Keď si Vildan (Neşe Baykent) a Nihan (Neslihan Atagül) všimnú, že Emirova mama Müjgan (Ayşen İnci) pohla rukou, Nihan okamžite zavolá manželovi, ktorý má pocit, akoby vyhral v lotérii – práve v tej chvíli mu totiž Asu prisľúbi spoluprácu! Keď si pán Hüseyin (Orhan Güner) vypočuje rozhovor Kemala s Hakanom a chce vedieť, čo pred nimi Zeynep tají, pani Fehime už viac nedokáže mlčať. Pravda, ktorú odhalí, úplne zničí jej otca i Tarıka (Rüzgar Aksoy), ktorý až teraz pochopí, prečo jeho brat tak veľmi nenávidí Emira a pohŕda ním. Nihan využije Emirovo rozrušenie a prehľadá mu mobil. Nanešťastie nie dosť rýchlo... Nihan sa vôbec nepáči, že sa Emir tak rýchlo a tak veľmi naviazal na maličkú Deniz, preto začne zvažovať, že Kemalovi konečne povie pravdu. Lenže Emir, nanešťastie, už niečo tuší – a vďaka Tufanovi (Ali Burak Ceylan) a svojej novej spojenkyni Asu je opäť o krok pred Nihan a Kemalom... Leyla (Zerrin Tekindor) konečne povie Ayhanovi (Kerem Alışık), prečo sa mu v poslednom čas vyhýba a čím ju tak veľmi ranil...

Vďaka Zehirovi (Uğur Aslan) sa Kemal o ďalší krôčik priblíži k odhaleniu tajomstva, ktoré môže zmeniť celý jeho život! Leyla nechápe, prečo sa Ayhan vôbec nesnaží brániť, ale s nešťastným výrazom v tvári radšej vzdá ich vzťahu, akoby jej mal povedať pravdu. Pani Fehime trhá srdce pohľad na utrápeného manžela, ktorý po Zeynep vyhodil i všetky jej fotografie a je z neho už len tieň. Ich nepodarená dcéra je síce na dne, no prekvapivo predsa len nezostala úplne sama, hoci by si to zaslúžila... Eda (Ece Yaşar) je v šoku, keď sa po prvý raz stane svedkom, ako neodpustiteľne hrubo sa Emir správa k Nihan, keď si myslí, že ich nik nevidí. Pomstychtivý Galip (Burak Sergen) pošle vďaka svojim konexiám na Ayhanovo vrakovisko daňovú kontrolu.

Emir poriadne rozhodí, keď zistí, že mu Kemal opäť šliape na päty v istej veci, na ktorej mu naozaj mimoriadne záleží. Nervózny je však aj z iného dôvodu... Kvôli Zeynep!

Sledujte vo štvrtok, 20. júna, o 12.55!

Človek, čo zúfalo dúfa v zázrak, v ktorý iní neveria, pôsobí zraniteľne a tak trochu i naivne, ako dieťa...

 

Komentáre ( 0)