DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 159. a 160. epizóda

18. 06 2019 14:45 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 159. a 160. epizóda
Nekonečná láska: 159. a 160. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Pri pohľade na dcérku, spokojne si hovejúcu v náručí milovaného muža, Nihanino srdce šťastne poskočí...

Správa, že Kemal (Burak Özçivit) a Asu (Melisa Aslı Pamuk) sa už vzali zapôsobí v rodine Soydereovcov ako menšia bomba. Všetci sú v šoku - a obzvlášť pani Fehime (Zeyno Eracar), na ktorú je toho v poslednom čase akosi priveľa. Príjemný večer Leyly (Zerrin Tekindor) a Ayhana (Kerem Alışık) prirýchlo ukončí nečakaná návšteva... Vildan (Neşe Baykent) už skrátka viac nedokáže dlhšie čakať, musí sestru varovať! Kemal sa veľmi snaží ovládnuť, aby nevybuchol, keď sa od otca (Orhan Güner) dozvie o blížiacich sa zásnubách Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) a Hakana (Erhan Alpay). Emir (Kaan Urgancıoğlu) a Galip (Burak Sergen) zúria, keď médiá odhalia, kto je Asu. Pre Soydereovcov je to už druhá ťažko stráviteľná novinka v rekordne krátkom čase... Keď všetci odídu a Asu sa preberie z mdlôb, Kemal jej vykričí všetko svoje opovrhnutie, hnev a nenávisť – a potom ich vzťah raz a navždy ukončí! Kemala raní, keď zistí, že Zehir (Uğur Aslan) pred ním tajil vzťah so Zehrou (Ece Müderrisoğlu) – presne, ako mu vravel Tarık (Rüzgar Aksoy)... Tufan (Ali Burak Ceylan) a jeho muži uštedria Ayhanovi poriadne tvrdú príučku. Nihan (Neslihan Atagül) prezradí Kemalovi, čo začula z horúčkovitého rozhovoru súrodencov Kozcuoğluvcov. Hakan sa ešte ani poriadne nestihne spamätať z Kemalovej návštevy a už ho čaká ďalší šok – Zeynep ho totiž požiada, aby si ju vzal! No má to, samozrejme, háčik...

Nešťastný a spravodlivo rozhnevaný Ayhan zájde do firmy Kozcuoğlu, aby po prvý raz a naposledy dôrazne varoval Emira a Galipa, že každé ďalšie svinstvo, ktorého sa dopustia, nezostane nepotrestané! Kemal, Nihan a maličká Deniz spolu prežijú veľmi príjemné popoludnie v Leylinom dome. Pri pohľade na dcérku, spokojne si hovejúcu v náručí milovaného muža, Nihanino srdce šťastne poskočí... Asu urobí veľkú chybu, keď sa nepozvaná kajúcne vyberie do domu Soydereovcov. Od pani Fehime, ktorá už teraz kedysi nenávidenú Nihan vidí v úplne inom svetle, sa totiž dočká mrazivého, ba priam arktického prijatia! Leyla nedokáže prestať myslieť na to, čo naznačila Vildan, preto sa pustí do pátrania po Ayhanovej minulosti. A to, čo zistí... Ju zničí.

Ťažko povedať, kto je viac prekvapený, keď sa Hakan napokon predsa len ukáže u Soydereovcov – či pani Fehime, Zeynep alebo Kemal? Obrovské prekvapenie z kategórie nečakaných však dnes večer čaká aj Asu!

Sledujte v stredu, 19. júna, o 12.50!

Pravdu síce možno tajiť veľmi dlho, no nie navždy. Skôr či neskôr predsa vyjde najavo - a s veľkým treskom!

 

Komentáre ( 0)