DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 157. a 158. epizóda

17. 06 2019 14:25 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 157. a 158. epizóda
Nekonečná láska: 157. a 158. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Nihan sa už pred Kemalom ani nesnaží prestierať, že nežiarli. Vie, že až taká dobrá herečka naozaj nie je!

Pohľad na Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) a Emira (Kaan Urgancıoğlu), nehanebne sa bozkávajúcich v aute, pani Fehime (Zeyno Eracar) temer zabije. Jej sklamanie je obrovské, no jej spravodlivý hnev ešte väčší! Až teraz totiž pochopí, prečo si Kemal (Burak Özçivit) naozaj zašpinil ruky krvou... No hoci by to najradšej hneď povedala manželovi (Orhan Güner), musí mlčať – nie kvôli darebnej dcére, ale aby pána Hüseyina nezabil šok a hanba. Preto radšej vyrukuje so lžou, ktorá Zeynep zrazí na kolená! Nihan (Neslihan Atagül) veľmi nahnevá, keď maličkú Deniz nenájde v postieľke a Emir, ktorý ju bez jej dovolenia vzal k sebe, začne splietať choré teórie o tom, že si ho Deniz sama vybrala za otca. Svoj hnev už, žiaľ, nedokáže udržať na uzde, a preto mu šplechne do tváre, že Deniz už otca má... Zbabelá Zeynep nedokáže o tom, čo sa skutočne stalo, povedať ani Tarıkovi (Rüzgar Aksoy), ktorý pre ňu riskoval úplne všetko... Galipovi (Burak Sergen) a Emirovi razom zamrznú úsmevy na tvárach, keď ich Kemal, nad ktorého porážkou práve jasali, opäť priprie k múru. Vildan (Neşe Baykent) veľmi znepokoja novinky, ktoré jej rodinný právnik prinesie o Leylinom (Zerrin Tekindor) novom priateľovi Ayhanovi (Kerem Alışık)... Galip urobí osudovú chybu, keď svoje firemné akcie prepíše na Asu (Melisa Aslı Pamuk) – tie sa totiž naozaj nečakaným spôsobom vzápätí dostanú do rúk muža, pred ktorými ich chcel za každú cenu ochrániť.

Ťažko povedať, čo spôsobí všetkým prítomným členom správnej rady spoločnosti Kozcuoğlu väčší šok – či to, že majoritným vlastníkom jej akcií je zrazu Kemal Soydere, alebo to, akým šokujúcim spôsobom sa ním stal... Večne podozrievavý Emir cíti v kostiach, že v tejto šaráde určite má prsty aj Nihan. A rozhovor s Tufanom (Ali Burak Ceylan) tento pocit ešte umocní! No ukáže sa, že trestuhodne podcenil i svoju sestru... Nihan sa už pred Kemalom ani nesnaží prestierať, že nežiarli. Vie, že až taká dobrá herečka naozaj nie je! Aspoň trochu ju upokojí, keď jej Kemal prezradí, že má istý plán a keď konečne opäť pocíti jeho horúce pery na svojich!

Jediné slová, ktoré po dlhom čase dokáže zničená Fehime adresovať svojej dcére, nemajú absolútne nič spoločné s odpustením. Práve naopak, je to rozsudok – a vzhľadom na okolnosti ešte veľmi milosrdný...

Sledujte v utorok, 18. júna, o 13.05!

Láska niektorých ľudí je oveľa, oveľa nebezpečnejšia ako ich nenávisť...!

 

Komentáre ( 0)