DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 155. a 156. epizóda

14. 06 2019 14:25 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 155. a 156. epizóda
Nekonečná láska: 155. a 156. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Viac ako trpký dôvod jeho návštevy vo vile Kozcuoğluovcov Kemala zabolí pohľad na maličkú Deniz v Emirovom náručí!

Zeynepino (Hazal Filiz Küçükköse) desivé tajomstvo – že to ona zabila úbohého Ozana (Barış Alpaykut) – zatiaľ pozná len pár ľudí. Okrem nej vlastne len Tarık (Rüzgar Aksoy), ktorý to videl na vlastné oči a zahladil stopy, ako sa dalo, a Emir (Kaan Urgancıoğlu), ktorý má svoju milenku pevne v rukách. No je dosť možné, že nepotrvá dlho a k pravde sa dopátra i niekto ďalší! Keď sa jeho firma ocitne vo vážnych problémoch, Kemal (Burak Özçivit) si hneď dá dve a dve dohromady - že ho zjavne opäť zradila Asu (Melisa Aslı Pamuk)! Netuší, že Nihan (Neslihan Atagül) si zatiaľ poza jeho chrbát dohodla stretnutie s jeho „nastávajúcou“, aby mohla pátrať ďalej, hoci jej to vyslovene zakázal... Vildan (Neşe Baykent) temer z nôh spadne, keď sa Leyla (Zerrin Tekindor), ktorá evidentne zabudla na ich stretnutie, konečne dostaví – spolu s Ayhanom (Kerem Alışık), ktorý zjavne nie je „len kamarát“. Emir si nenechá ujsť jedinečnú príležitosť vychutnať si na vlastné oči Kemalovo poníženie, keď ho Asuinou zásluhou zrazí na kolená a oberie o všetko! Vildan sestre poriadne vyčistí žalúdok – má strach, že bývalý trestanec pre ňu rozhodne nie je vhodný partner. Zehir (Uğur Aslan) je veľmi smutný, pretože sledovanie Tarıka potvrdilo jeho najhoršie obavy. Alebo sa to aspoň zdá... Nihan sa pátranie na vlastnú päsť vypomstí. Uviazne totiž v nepríjemnej a poriadne trápnej pasci!

Keď sa Kemal dozvie o domnelej Tarıkovej zrade, sklamaný a nahnevaný ho okamžite prepustí. Lenže tentoraz je v tom jeho zúfalý brat naozaj nevinne... Keď sa Zeynep Hakana (Erhan Alpay) spýta, prečo pracuje pre Emira, po krátkom zaváhaní jej porozpráva o svojom bratovi. Viac ako trpký dôvod jeho návštevy vo vile Kozcuoğluovcov Kemala zabolí pohľad na maličkú Deniz v Emirovom náručí! Ťažko povedať, čo Nihan rozruší viac – či to, že bude musieť čeliť Emirovmu vypočúvaniu, teda ak sa jej niekedy podarí ujsť, alebo to, že nečakaným svedkom jej „malého problému“ sa stane akurát Kemal, ktorého to neskutočne pobaví! Rovnako ako Nihanina neprehliadnuteľná žiarlivosť, ktorá mu vleje do žíl novú nádej.

Zdá sa, že Banuine (Çağla Demir) opakované varovania pani Fehime (Zeyno Eracar), že ich Zeynep všetkých vodí za nos, konečne padli na úrodnú pôdu...

Sledujte v pondelok, 17. júna, o 12.45!

Diabol si vždy nájde spôsob a cestu, ako človeka zraziť na kolená a obrať ho aj o posledné zvyšky nádeje...

 

Komentáre ( 0)