DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 151. a 152. epizóda

12. 06 2019 14:15 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 151. a 152. epizóda
Nekonečná láska: 151. a 152. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Leyla, Ayhan a Nihan sú v šoku, keď im Kemal po krátkom váhaní povie, kým Asu podľa neho v skutočnosti je...

Zdá sa, že hoci sa zoznámili len nedávno, Leyla (Zerrin Tekindor) a Ayhan (Kerem Alışık) sa poznajú lepšie ako mnohí iní po dlhých rokoch – a radosť z toho, že Kemal (Burak Özçivit) je v poriadku a na slobode, ich ešte trošku postrčí správnym smerom... Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), v ktorej to doslova vrie od zúrivej nenávisti a žiarlivosti, začne trápne vypočúvať Asu (Melisa Aslı Pamuk) – ako inak, kvôli Emirovi (Kaan Urgancıoğlu). Objekt jej záujmu medzičasom svoju krásnu manželku Nihan (Neslihan Atagül), ktorej už neverí ani nos medzi očami, odváža ktoviekam! A nanešťastie nie bezdôvodne, ale preto, aby s jej násilím vynútenou pomocou vlákal Kemala (Burak Özçivit) do ďalšej pasce... Hakanov (Erhan Alpay) telefonát rozzúri už i tak temer nepríčetného Emira ešte viac – vyzerá to totiž tak, že za mrežami napokon môže skončiť on i jeho otec Galip (Burak Sergen)! Ľútosť nad Asu a jej zúfalým pokusom pripútať ho k sebe razom vystriedajú neistota a pochybnosti, keď si Kemal uvedomí, že to zrejme jej kabelku videl u Tufana (Ali Burak Ceylan) pri svojej nedávnej návšteve. Emir dnes zjavne naozaj nemá svoj deň. Bol si absolútne istý, že vie, ako bude prebiehať stretnutie Nihan a Kemala, ale to, čoho sa napokon stane svedkom, ho rozzúri ešte viac!

Zdá sa, že Zeynep sa naozaj neštíti ničoho, aby získala, čo chce... Emira. Opäť sa totiž pod falošnou zámienkou rozhodne zneužiť Hakanovu náklonnosť. Vo svetle nových informácií o Asu, ktoré sa Kemalovi podarí získať, zrazu všetko, čo kedy povedala alebo urobila, začne vidieť inak – ako možnú obrovskú zradu, ktorej rozsah a význam však zatiaľ ešte nepozná! Leyla, Ayhan a Nihan sú v šoku, keď im Kemal po krátkom váhaní povie o svojom podozrení, kým Asu podľa neho v skutočnosti je...

Lenže mať podozrenie a v rukách rukolapné dôkazy sú dve rozdielne veci – a získať ich bude nepochybne behom na dlhé trate.

Sledujte vo štvrtok, 13. júna, o 12.50!

Zastrašovaním a vyhrážkami človeka možno zlomiť, no jeho rešpekt a lásku si tým nikto nikdy nevydupe!

 

Komentáre ( 0)