DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 149. a 150. epizóda

11. 06 2019 14:40 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 149. a 150. epizóda
Nekonečná láska: 149. a 150. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Nešťastná Nihan sa rozhodne Kemala vzdať kvôli Asu, ktorej život dnes temer vyhasol vinou ich zakázanej lásky.

Kemal (Burak Özçivit) a Nihan (Neslihan Atagül) sú otrasení Asuiným (Melisa Aslı Pamuk) zúfalým činom. Ide doslova o minúty, preto teraz ani jeden z nich nedokáže myslieť na seba a na to, čo im hrozí, ak Emir (Kaan Urgancıoğlu) zistí, že boli spolu – a Asuin list na rozlúčku len prehlbuje ich zúfalstvo a beznádej. Emir nepochybuje, že Kemal je v nemocnici s Asu, preto naňho poštve Hakana (Erhan Alpay). No ponáhľa sa tam i sám – aby si na vlastné oči vychutnal jeho zatknutie pred celou rodinou! Lenže tentoraz Šťastena stojí na Kemalovej strane... Utrápená Nihan požiada Leylu (Zerrin Tekindor), aby ju vzala za Ayhanom (Kerem Alışık) – s tým, že od toho závisí Kemalov život! Tufan (Ali Burak Ceylan) sa úplne zosype, keď sa dozvie o Asuinom pokuse o samovraždu. Pretože hoci už si nie sú takí blízki ako kedysi, stále ju miluje... Keďže Kemal má vypnutý mobil, zúfalá Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), ktorá v poslednom čase robila jedno nesprávne rozhodnutie za druhým, zavolá Zehirovi (Uğur Aslan) - aby jej brata varoval, že Hakan a jeho muži už vedia, kde ho hľadať!

Urobiť správnu vec... To je to, o čo sa nešťastná Nihan snaží, keď sa chce Kemala vzdať kvôli Asu, ktorej život dnes temer vyhasol vinou ich zakázanej lásky. Lenže lásku nemožno len tak vypnúť na povel, ani darovať, ani vynútiť si hrozbami či citovým vydieraním. Hoci sa Emir snaží predstierať, že mu na ničom a nikom nezáleží - teda okrem Nihan, samozrejme -, je viditeľne otrasený tým, že temer stratil sestru, ktorú len nedávno našiel. Jeho návšteva v nemocnici, o ktorej nemal nik vedieť, však má nečakaného svedka – svedka, ktorého naozaj nebude ľahké umlčať... Zeynep.

Keď sa Asu konečne preberie, v jej nemocničnej izbe si od úľavy vydýchnu hneď štyria členovia rodiny Soydereovcov. Ten, ktorého túži vidieť najviac, však chýba – rovnako ako Zeynep, ktorá zúrivo prehľadáva veci svojej domnelej novej sokyne!

Sledujte v stredu, 12. júna, o 12.40!

Žiť v neustálom strachu a lžiach je ako žiť navždy vo väzení bez dverí, okien a aspoň jediného lúča svetla...

 

Komentáre ( 0)