DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 147. a 148. epizóda

10. 06 2019 14:35 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 147. a 148. epizóda
Nekonečná láska: 147. a 148. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Zdrvená Asu sa nedokáže zmieriť s porážkou, a tak urobí niečo neodpustiteľné - pokúsi sa o samovraždu!

Kemal (Burak Özçivit) zúri. Ešte viac, než správy o údajnom Asuinom (Melisa Aslı Pamuk) tehotenstve v médiách ho dobiela vytočí informácia, že ju reportérom podstrčila sama. Nečudo, že sa do nej nahnevane pustí hneď, ako prekročí dvere jej bytu, aj keď sú tam práve na návšteve jeho rodičia Fehime (Zeyno Eracar) a Hüseyin (Orhan Güner)... Nihan (Neslihan Atagül) sa veľmi snaží, aby Emir (Kaan Urgancıoğlu) nevidel, ako veľmi ju správa o tehotenstve jej sokyne ranila – je zvláštne, že hoci vie, akých špinavostí je jej manžel schopný, ani jej len nenapadne pochybovať o jej pravdivosti! Nihan sa pokúsi Kemala presvedčiť, že plán jej pomsty nijako nesúvisí s ním, ale len a len s maličkou Deniz. No i tak len ťažko skryje spokojný úsmev, keď jej Kemal odprisahá, že neexistuje absolútne žiadna možnosť, že je Asu tehotná... Počas stretnutia s investormi urobí Galip (Burak Sergen) pred šokovanými spoločníkmi Kemalovi odpornú scénu, ktorej cieľom je zdiskreditovať ho a vykresliť ako násilníka. Ako ďalší okúsi Galipovu žlč Ayhan (Kerem Alışık), na ktorého poštve políciu! Keď sa na jej stretnutí s Hakanom (Erhan Alpay) nečakane objaví jej mama, Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) nenapadne nič lepšie ako vydávať ho pred ňou za svojho nového priateľa.

To najväčšie prekvapenie Ayhana čaká až po prepustení z vyšetrovačky. Postará sa oň Leyla (Zerrin Tekindor). Nihan sa rozhodne sledovať Emira a zistiť, akú špinavosť zase plánuje - netušiac, ako veľmi tým riskuje. Stopy, ktoré v rovnakom čase, no na inom mieste sleduje Kemal, ho zavedú priamo do diabolsky nastraženej pasce otca a syna Kozcuoğluovcov. V panike, že ju Emir odhalí, sa Nihan ukryje na tom najhoršom možnom mieste... V mraziacom boxe, odkiaľ niet úniku! A zachrániť ju môže len muž, ktorý teraz sám potrebuje zachrániť, Kemal. Zdrvená Asu sa nedokáže zmieriť s porážkou, a tak urobí niečo neodpustiteľné - pokúsi sa o samovraždu!

Kemal je zúfalý. Zdá sa totiž, že milovanú ženu nezachráni včas – bránia mu v tom totiž ťažké oceľové dvere a zbraň, čo mu mieri na hlavu...

Sledujte v utorok, 11. júna, o 13.00!

Tých, ktorých srdcia bijú ako jedno a ktorí sú si súdení, nerozdelí ani lož, ani pravda...

 

Komentáre ( 0)