DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 145. a 146. epizóda

07. 06 2019 14:30 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 145. a 146. epizóda
Nekonečná láska: 145. a 146. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Keď ju Banu konfrontuje so svojimi podozreniami, zúrivá Zeynep sa do nej najprv pustí slovne a vzápätí ju začne mlátiť!

Kemal (Burak Özçivit) s Nihan (Neslihan Atagül) márne dúfali, že sa konečne dostali na sľubnú stopu, Emir (Kaan Urgancıoğlu) je opäť o krok pred nimi, takže jeho stretnutie s Tarıkom (Rüzgar Aksoy) prebehne na bezpečnom mieste, bez neželaných svedkov. A strašná pravda tak ešte istý čas zostane zahalená rúškom milosrdného tajomstva... Nihan zaskočí, keď zistí, že Kemal sa rozišiel s Asu (Melisa Aslı Pamuk), pretože nech tvrdí, čo chce, obaja vedia, že to urobil z lásky k nej! A to je len krôčik od pochopenia nevyhnutného – že je hlúpe, zbytočné a nemožné snažiť sa pred takou veľkou lásku ujsť... Keď sa pani Fehime (Zeyno Eracar) dozvie o Kemalovom a Asuinom rozchode, povzbudzuje svoju vyvolenú nevestu, aby sa nevzdávala a neprestala o jej syna bojovať – akoby nielen ju, ale i samu seba chcela presvedčiť, že dokáže z Kemalovho srdca vytesniť Nihan. Emir predostrie svojmu otcovi Galipovi (Burak Sergen) takmer dokonalý plán na zničenie Kemala. Plán, ktorý dostane jeho nenávideného soka opäť za mreže – a tentoraz už možno navždy! No aj Galip má istý plán na odstránenie soka, ktorý zase strpčuje život jemu... Ayhana (Kerem Alışık). Asu sa rozhodne bojovať o svoje šťastie, a tak zájde za Nihan a požiada ju, aby ju a Kemala nerozdeľovala. A potom navštívi svojho brata, ktorý jej podsunie istý nápad, rátajúci s „pokrvným putom“, ktoré nemožno ignorovať!

Pani Fehime je rozhodnutá urobiť úplne všetko, aby sa Kemal a Asu vzali. Aj keď to znamená nepovedať pánu Hüseyinovi (Orhan Güner) celú pravdu... Kemal so Zehirom (Uğur Aslan) zistia, že Nihanin šofér Şafak (Berk Güneşberk) je Hakanov (Erhan Alpay) brat, takže pravdepodobne i Emirov špeh. Banu (Çağla Demir) si s pobavením vypočuje telefonát Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), z ktorého vyrozumie, že žiarli na Emira. Keď však švagrinú konfrontuje, zúrivá Zeynep sa do nej najprv pustí slovne a vzápätí ju začne mlátiť! Nihan sa pokúsi presvedčiť Kemala, že ich láska už nemá žiadnu šancu. No je ťažké, ak nie nemožné presvedčiť iného o tom, čomu človek v hĺbke duše sám neverí.

Emir pozve do vily lekárov, aby zistil, aké sú šance jeho mamy Müjgan (Ayşen İnci), že sa ešte niekedy preberie. Zdá sa, že nikoho skutočne nezaujíma, čo Nihan chce a cíti, čo ju trápi. Až na jej mamu Vildan (Neşe Baykent)...

Sledujte v pondelok, 10. júna, o 13.00!

Milujúce srdce dokáže pravdu tajiť veľmi, veľmi dlho... No nie večne.

 

Komentáre ( 0)