DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 85. a 86. epizóda

19. 04 2019 00:20 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 85. a 86. epizóda
Nekonečná láska: 85. a 86. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Po závale v bani Kemal zachráni Emirovi život – hoci vie, že potom ho bude nenávidieť ešte viac!

Nazlostený, ale i maximálne zneistený Galip (Burak Sergen) dôrazne varuje Emira (Kaan Urgancıoğlu), aby sa vyhýbal Kemalovi (Burak Özçivit) – a za žiadnu cenu s ním nešiel do bane! Ich hádka je práve v plnom prúde, keď za Emirom príde Asu (Melisa Aslı Pamuk). Ide jej, samozrejme, stále o to isté... Chce raz a navždy rozdeliť Kemala a Nihan (Neslihan Atagül)! Nečakanej návštevy sa však dnes dočká i Kemal. Toho totiž vyhľadá Tufan (Ali Burak Ceylan) - aby ho varoval... Keď Efsane na príkaz Vildan (Neşe Baykent) dôkladne prehľadá veci Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) i odpadky, nájde niečo, čím svoju šéfku veľmi, veľmi poteší... Tufan je hlboko otrasený, keď mu Kemal povie, že jeho mama nie je mŕtva a sľúbi mu, že ho za ním zavedie. Nihan rozruší, keď zistí, čomu médiá pripisujú jej pokus o samovraždu a že reportéri doslova obliehajú nemocnicu v nádeji na nejaký ďalší škandál. Našťastie však má plán... Tufan je Kemalovi nekonečne vďačný a s Asu a pánom Hakkım (Metin Coşkun) už nechce mať nič spoločné s – je totiž presvedčený o tom, že o jeho mame vedeli a nepovedali mu to schválne, aby využili jeho hnev a zúfalstvo pre svoju pomstu... Nihanin príhovor k novinárskym supom z okna nemocničnej izby prostredníctvom ampliónu zapôsobí ako menšia bomba. Emir zúri, pretože za týchto okolností nemá inú možnosť, ako všetky informácie o Nihaninej domnelej nevere v oficiálnom stanovisku ihneď dementovať, a dokonca predstierať, že sú s Kemalom priatelia!

Keďže má pocit, že ďalší stret s Emirom možno nedopadne dobre, Kemal sa po návšteve rodičov stretne i so súrodencami – aby Zeynep a Tarık (Rüzgar Aksoy) mali aspoň jeden druhého, ak sa mu niečo stane... Emir sa síce snaží tváriť uvoľnene, akoby sa vôbec nič nedialo, no hlboko pod zemou, v ľudoprázdnej bani, po boku s hrozivo mlčiacim Kemalom, predsa len nedokáže v tvári, ani v hlase skryť narastajúci strach. A oprávnený, pretože hoci ho sem Kemal nezavolal preto, aby ho zabil, situácia sa obom nezmieriteľným sokom rýchlo vymkne z rúk – pretože Emir sem zjavne prišiel práve preto! Keď po následnom závale zostane Emir uväznený pod troskami, Kemal mu zachráni život – hoci vie, že potom ho Emir bude nenávidieť ešte viac! Po rozhovore so Semou (Elif Özkul) je Vildan presvedčená, že Zeynep pred všetkými ľahko usvedčí zo lži, preto ju prinúti nechať si priamo vo vile odobrať krv, aby vyvrátila jej tehotenstvo...

Hoci má Emir svojich mužov temer v každom kúte nemocnice, aby sa Nihan a Kemal už viac nemohli vidieť, jeho plán odviesť ju do vily a uväzniť ju tam nevyjde – vďaka Kemalovi, Leyle (Zerrin Tekindor) a odvážnemu plánu únosu, v ktorom kľúčovú úlohu zohrá... Vrtuľník!

Sledujte v utorok, 23. apríla, o 22.20!

Keď pravda vyjde najavo, aj z nepriateľov sa môžu stať priatelia...

 

Komentáre ( 0)