DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 75. a 76. epizóda

11. 04 2019 00:20 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 75. a 76. epizóda
Nekonečná láska: 75. a 76. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Kemal sa zdôverí Nihan so strachom z ničivej temnoty, ktorá ho pomaly, kúsok po kúsku, mení a pohlcuje.

Zehir (Uğur Aslan) veľmi obdivuje Kemala (Burak Özçivit) za to, že sa nedal zlákať ľahšou cestou a dokázal si zachovať česť, dôstojnosť a čistý štít, pre toho varuje, že keď bude nasledovať diabla do pekla, zašpiní si nielen ruky... Zdá sa, že Asu (Melisa Aslı Pamuk) sa každým dňom viac a viac vzďaľuje realite. Inak by totiž po tom, čo tak hlúpo pritlačila na Kemala v naivnej viere, že láska, ktorú cíti k Nihan (Neslihan Atagül), aj tak nie je skutočná a skôr či neskôr ju v jeho srdci nahradí - a po tom, čo jej na rovinu povedal, že to sa nikdy nestane -, priznala porážku a nerobila by si naďalej nádeje na šťastný život po jeho boku! Napokon, len slepý by nevidel, že nezbedné ohníčky a veľkú nehu má Kemal v očiach len v prítomnosti jedinej ženy... Nihan. Vildan (Neşe Baykent) sa temer zosype, keď sa vo vile opäť objaví Önder (Kürşat Alnıaçık) – no nie preto, aby ju odprosil a so sklopenými a stiahnutým chvostom ušami sa vrátil domov, ale aby jej povedal, že sa s ňou chce čo najskôr rozviesť! Kemal požiada Tufana (Ali Burak Ceylan) o stretnutie – aby ho konfrontoval so svojím podozrením, že je Emirov (Kaan Urgancıoğlu) brat, a tiež získal vzorku jeho DNA. Keďže s Leylou (Zerrin Tekindor) jej to nevyšlo, potrebuje Asu iného spojenca v boji o Kemalovo srdce. A keďže vie, kto Nihan neznáša temer takisto ako ona, hoci z iného dôvodu, skúsi svoje šťastie... U Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse)! A zdá sa, že tá to Asi všetko zhltla i s navijakom, pretože po krátkom zaváhaní súhlasí s jej hnusným plánom, ako strpčiť Nihan život a získať tak, čo chcú – Zeynep Emira a Asu Kemala.

Emir neverí Galipovi (Burak Sergen), že Tufan nie je jeho brat, preto operatívne nariadi vo firme krvné testy pre všetkých zamestnancov. Dôležitý je však, samozrejme, jediný výsledok – prípadná zhoda jeho a Tufanovej DNA! Zeynep cíti, že Emir nielen nie je vo svojej koži, ale je zrazu i akýsi nečakane zraniteľný, a tak využije príležitosť a navrhne mu, aby pokračovali tam, kde skončili... A keďže Emir rozhodne nie je svätý, naivný Ozan (Barış Alpaykut) svoju podarenú manželku hľadá márne. Nešťastný Kemal sa zdôverí Nihan s obrovským strachom z ničivej temnoty, ktorá ho pomaly, kúsok po kúsku, mení a pohlcuje. No zároveň jej prisľúbi, že keď konečne nájde to, čo hľadá, vzoprie sa všetkým – nielen Emirovi, ale i rodinám ich oboch – a spolu s ňou odíde niekam, kde budú môcť byť konečne spolu šťastní! Ona je totiž jediný človek, ktorý do jeho čoraz temnejšieho života zas a znova vnáša kúsok svetla...

Testy DNA, ktoré dal urobiť Kemal, preukážu, že Tufan nie je Emirov brat. Paradoxne však testy, ktoré dal urobiť Emir, tvrdia pravý opak! O niečo neskôr sa Kemalovi a Nihan dostane do rok videonahrávka, ktorá dokazuje, že Ozan nikoho nezabil. Nihan preto okamžite konfrontuje Emira - a oznámi mu, že ho opúšťa!

Sledujte vo štvrtok, 11. apríla, o 22.20!

Nie je sľub, ako sľub... Niektoré už dávame s tým, že ich neplánujeme dodržať!

 

Komentáre ( 0)