DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 9. a 10. epizóda

08. 02 2019 00:15 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 9. a 10. epizóda
Nekonečná láska: 9. a 10. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Kemal sa veľmi snaží, aby Nihan uverila, že už o ňu nemá absolútne žiadny záujem. No márne...

Kemalovi (Burak Özçivit) rodičia Fehime (Zeyno Eracar) a Hüseyin (Orhan Güner) si oňho robia veľké starosti. Zhodnú sa, že je najvyšší čas na vážny rozhovor. Nešťastnú Nihan (Neslihan Atagül) trápia spomienky na chvíle, keď bola šťastná s Kemalom. Chvíle, ktoré sa zadajú byť tak nekonečne vzdialené, akoby sa hádam ani nikdy nestali. Hoci Kemal nie je dvakrát nadšený, keď sa zrazu Asu (Melisa Aslı Pamuk) objaví v jeho aute a bez pozvania sa ho chystá sprevádzať na grilovačku u Kozcuoğluovcov, no potom si uvedomí, ako to budú vnímať ostatní a... Najmä Nihan. Temer všetci prítomní zamrznú, keď Nihan rozbalí dar od Kemala – obraz, ktorý mu kedysi darovala z lásky -, hoci každý z iného dôvodu. Nihan preto, lebo ju to raní. Kemal preto, lebo nečakal, že tým raní aj sám seba. Emir (Kaan Urgancıoğlu) preto, lebo cíti, že ten obraz nie je len obraz, Asu preto, lebo konečne pochopí, prečo je Kemal k jej citom taký slepý a Ozan (Barış Alpaykut) s Vildan (Neşe Baykent) zase preto, že poznajú pravdu! Kemal sa veľmi snaží, aby Nihan uverila, že už o ňu nemá absolútne žiadny záujem. No márne... Úbohý Salih (Gökay Müftüoğlu) je tak slepo zaľúbený do Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), že úplne prehliada všetky varovné znamenia, že jej city k nemu nie sú ani zďaleka také silné, ako jej túžba jedného dňa sa vyšvihnúť a môcť na celý svoj doterajší život a všetko s ním spojené raz a navždy zabudnúť! Keď Ozan drzo otvorí obálku, ktorú pre Nihan u služobníctva nechala Zeynep, je fotkami neznámej kamarátky svojej sestry úplne očarený.

Cestou za Leylou (Zerrin Tekindor), ktorá ich oboch zavolala, na seba Nihan a Kemal narazia na trajekte. No je to smutné a boľavé stretnutie, ktoré im obom mohlo nielen opätovne zlomiť srdce, ale i väz... Pretože na Emirov príkaz jeho poskok Tufan (Ali Burak Ceylan) poveril pár mužov sledovaním Kemala a Nihan na každom kroku! Önder (Kürşat Alnıaçık) je v šoku, keď sa od Vildan (Neşe Baykent) dozvie, kto vlastne je Kemal. Na rozdiel od manželky však verí, že Kemal je rovný chlap, a preto sa s ním chce o všetkom porozprávať medzi štyrmi očami. Emir medzičasom obráti hore nohami Nihanin ateliér, až napokon nájde to, čo potvrdí jeho najhoršie obavy... Kemalov portrét. Pri prezeraní starých fotografií z bane si Asu (Melisa Aslı Pamuk) všimne na Kemalovom zápästí tetovanie, ktoré už dnes nemá, a spomenie si, kde videla rovnaké – na Nihaninej ruke! Emir sa pokúša zabudnúť na Nihan v spoločnosti troch lacných krások, ktoré preňho vôbec nič neznamenajú, no vôbec to nefunguje...

Ani Salihov ďalší pokus povedať Kemalovi pravdu o sebe a Zeynep nevyjde. Veľmi ho totiž raní, že jeho priateľ medzičasom zmenil názor na lásku – a že v jeho očiach tým pádom zrejme nie je hoden nielen jeho sestry, ale ani ich priateľstva!

Sledujte v pondelok, 11. februára, o 22.20!

 

Dar, ktorý nie je len dar...

 

Komentáre ( 0)