Nekonečná láska cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 7. a 8. epizóda

07. 02 2019 00:15 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 7. a 8. epizóda
Nekonečná láska: 7. a 8. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Keď srdce Kemala opäť pritiahne do prístavu, nájde na svojej starej lodi nečakaného čierneho pasažiera... Nihan.

Ťažko povedať, čo Emira (Kaan Urgancıoğlu) rozladí viac – či fakt, že mu Kemal (Burak Özçivit) prišiel vrátiť úplatok, ktorým si ho chcel kúpiť, alebo to, že je zjavne veľkým fanúšikom umenia jeho manželky Nihan (Neslihan Atagül)...? Isté však je, že vykoľajený dnes večer nie je sám. Keď totiž pani Vildan (Neşe Baykent) zbadá vedľa svata Galipa (Burak Sergen) stáť Kemala, temer zošalie! Lenže dnes je situácia iná, ako pred rokmi – dnes sa Kemala len tak ľahko nezbaví. A to nielen preto, lebo Kemal sa rozhodol už viac do Zonguldaku nevrátiť. Hoci tango je jedným z najvášnivejších tancov vôbec, počas tanga Nihan a Emira je na parkete asi toľko vášne, ako medzi dvoma ľadovými sochami...! Krásna Asu (Melisa Aslı Pamuk), ktorá sa už nevie dočkať Kemalovho návratu, je veľmi smutná, keď sa od strýka Hakkıho (Metin Coşkun) dozvie, že Kemal sa už viac nevráti. Nihan sa len tak-tak ubráni neželaným prejavom Emirovej náklonnosti. Jeho plán po piatich rokoch konečne naplniť ich manželstvo tak opäť zlyhá. Kemal však pravdu – rovnako ako všetci ostatní - nepozná, a tak zapíja svoj žiaľ so Salihom (Gökay Müftüoğlu). No keď ho srdce, nevedno prečo, opäť pritiahne do prístavu, nájde na svojej starej lodi nečakaného čierneho pasažiera... Nihan. Nanešťastie sú však dnes obaja príliš nešťastní a príliš zranení – a hoci hovoria veľa, ani jeden z nich, žiaľ, nie je pripravený tomu druhému povedať pravdu, len sa skrývajú za slová, ktoré pália a ničia... Keď sa nešťastná Nihan večer vráti domov, hoci mali s manželom nocovať v luxusnom hoteli, Ozan (Barış Alpaykut) hneď vie, koľká bije. Pretože hoci sa s Kemalom nikdy oficiálne nezoznámil, v hosťovi z oslavy spoznal mladíka, ktorý bol jedinou láskou jeho milovanej sestry!

Zdá sa, že celá Kemalova rodina sa veľmi teší z jeho rozhodnutia zostať natrvalo v rodnom meste. Len jeho starší brat Tarık (Rüzgar Aksoy) pôsobí akosi... Znechutene. Leyla (Zerrin Tekindor) varuje Kemala, že ak si budú s Nihan naďalej klamať, len si zbytočne ublížia a budú obaja veľmi, veľmi nešťastní... Aby sa vyhla ďalšiemu zbytočnému jatreniu starých rán, je Nihan rozhodnutá odísť na víkend z domu a nezúčastniť sa grilovačky, na ktorú je pozvaný aj Kemal. Zatiaľ to však vie len jej najlepšia kamarátka Yasemin (Nihan Aşıcı)... Ozana šokuje, keď v Emirovej hotelovej izbe nájde polonahú Banu (Çağla Demir) a po prvý raz si naplno uvedomí, aká nešťastná jeho sestra je – kvôli nemu. Lenže nato, aby ju zachránil, žiaľ, nie je dostatočný chlap... Keď z vrecka Kemalovej košele vypadne snubný prsteň, jeho mama Fehime (Zeyno Eracar) pochopí, že na Nihan nikdy nezabudol. Ktovieprečo Tarık (Rüzgar Aksoy) na svojho mladšieho brata tak chorobne žiarli, že je ochotný riskovať ďalší infarkt ich otca Hüseyina (Orhan Güner), len aby ho zhodil...?

Emir konečne zakúsi vlastnú medicínu, keď ho ktosi začne vydierať! Ozanovi sa škaredo vypomstí, keď sa pokúsi zastrašiť Banu, aby dala Emirovi pokoj. Netuší totiž, že v hoteli počula jeho hádku so švagrom, a preto presne vie, čím drží jej rodinu v šachu!

Sledujte vo štvrtok, 7. februára, o 22.20!

 

Stratená v spomienkach...

 

Komentáre (0)