DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nekonečná láska: 5. a 6. epizóda

06. 02 2019 00:10 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 5. a 6. epizóda
Nekonečná láska: 5. a 6. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Keď Nihan zazrie Kemala v nočnej záhrade, chvíľku má pocit, že je to len krásny sen, ktorý ju prišiel trápiť...

Po Kemalovom (Burak Özçivit) návrate zavládne v rodine Soydereovcov eufória. Tabu sú v podstate len dve témy - Nihan (Neslihan Atagül) a otázka, kedy a s kým sa Kemal konečne ožení a založí si rodinu... Čím je deň piateho výročia ich manželstva bližšie, tým zúfalejšie sa Nihan cíti a tým ťažšie jej padne hrať pred rodinou divadielko, akí sú s Emirom (Kaan Urgancıoğlu) šťastní a zamilovaní. Obzvlášť po jeho nedávnych vyhrážkach, že po tom dni... Už ich manželstvo nebude len na papieri, ako doteraz! Salih (Gökay Müftüoğlu) sa nadšene zvíta s Kemalom, no pohľad na kyslý výraz v Zeynepinej (Hazal Filiz Küçükköse) tvári mu raz-dva zavrie ústa, chystajúce sa povedať priateľovi pravdu o ich vzťahu. Nihan zistí, že Kemal je skutočne v meste, keď namiesto Zeynep zdvihne jej telefón, keď na displeji zbadá meno milovaného muža. Premôžu ju však emócie a nedokáže zo seba vydať ani hláska... Prvé pracovné stretnutie Kemala s Emirom dopadne naozaj nečakane. Hoci totiž arogantný Emir robí všetko pre to, aby Kemala ponížil, napokon je to práve on, kto ostane ponížený. Totálne zlyhá aj hlúpy plán Emirovej milenky Banu (Çağla Demir) rozhodiť Nihan a primäť ju k rozvodu – Nihan je totiž úplne ukradnutá a vymyslená historka o tom, ako šalela a chcela jej vyškriabať oči, Emira len poteší a prebudí v ňom novú nádej, že si manželku napokon predsa len získa! Salih práve zbiera odvahu, aby sa Kemalovi priznal, že dievča, s ktorým chodí, je jeho sestra, keď v prístave zazrie Nihan. Krátko nato, ako sa po rokoch boľavého odlúčenia pohľady niekdajších zaľúbencov opäť stretnú, sa však na scéne nečakane zjaví majetnícky Emir – a magický moment je razom preč...

Zeynep má panický strach, že sa jej rodina rozhnevá, že sa priatelí s Nihan, preto sa pred Kemalom zaplieta do stále väčších a väčších lží. Nihan pri maľovaní Kemalovho portrétu úplne zabudne na čas a okolitý svet. Keď Kemala zazrie v nočnej záhrade, chvíľku má pocit, že je to len krásny sen, ktorý ju prišiel trápiť... No potom sa na pár sekúnd zastaví svet, keď sa jeho horúce pery spoja vo vášnivom bozku s tými jej – len aby sa vzápätí opäť rozbil na tisíc kúskov, keď lásku v jej očiach vystrieda zúfalstvo a v jeho... Nenávisť. Emir triumfuje, keď získa tender, o ktorý má záujem i Kemal, hoci ho oproti pôvodnej ponuke preplatí o stotisíc lír. Zatiaľ totiž ešte nevie, že práve strčil hlavu do mimoriadne dômyselne nastraženej pasce, z ktorej len tak nevyviazne! Hoci Leyla (Zerrin Tekindor) vždy stála a bude stáť na Kemalovej strane, keď sa na jej prahu objaví zničená Nihan ako kôpka nešťastia a požiada ju o pomoc, tvárou v tvár jej zúfalstvu a veľkej láske k mladíkovi, ktorý by jej mal byť ľahostajný, sa nad ňou zľutuje.

Pôvodne Kemal plánoval po uzavretí obchodu čo najrýchlejšie opäť odcestovať a rozhodne nemienil prijať pozvanie na oslavu piateho výročia sobáša Nihan a Emira. Lenže keď mu Emirov poskok doručí polmiliónový úplatok, rozhodne sa svoje plány zmeniť!

Sledujte v stredu, 6. februára, o 22.20!

 

Stačí jediný pohľad... A všetko je jasné.

 

Komentáre ( 0)