DOMA • PONDELOK – ŠTVRTOK • 22:20

Nekonečná láska: 244. epizóda - FINÁLE

20. 12 2017 21:30 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 244. epizóda - FINÁLE
Nekonečná láska: 244. epizóda - FINÁLE Foto: ITV Inter Medya

Nihan vie, že Kemal je odhodlaný pre jej záchranu urobiť všetko a priniesť akúkoľvek obeť. Rovnako ako ona preňho...

Šťastena opäť raz stojí na nesprávnej strane... Inak by totiž guľka zo Zeynepinej (Hazal Filiz Küçükköse) zbrane problém menom Emir (Kaan Urgancıoğlu) určite vyriešila raz a navždy! No namiesto toho ten sviniar, ktorý má zjavne viac životov ako mačka a viac šťastia ako majiteľ nadnárodnej lotérie, rozohrá s nenávideným Kemalom (Burak Özçivit) ďalšiu odpornú hru, keď ho prinúti urobiť niečo naozaj šialené, aby zachránil životy svojich priateľov a milovanej Nihan (Neslihan Atagül)... Oslobodiť Emira a vydať sa mu na milosť a nemilosť.

Zúfalstvo bezmocnej Nihan, čakajúcej na istú smrť, sa ešte viac prehĺbi, keď v diaľke zbadá siluetu svojej životnej lásky. Vie totiž, že je odhodlaný pre jej záchranu urobiť všetko a priniesť akúkoľvek obeť. Rovnako ako ona preňho... Z veľkej lásky, ktorú nikto a nič nedokáže rozdeliť. Ani sám osud a ani Emir, ktorý sa do tejto úlohy často a rád pasuje – a ktorý ešte stále nepovedal posledné slovo...

Lenže v živote nejde len o to, kto v ňom má posledné slovo. A nezáleží ani na tom, kto má aké argumenty či kto ako hlasno kričí. To najdôležitejšie je totiž vždy a za akýchkoľvek okolností jediné... Láska.

Sledujte vo štvrtok, 21. decembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Nekonečná láska - vždy v pondelok až štvrtok o 22.20!
Sledujte celé epizody na