DOMA • PONDELOK – ŠTVRTOK • 22:20

Nekonečná láska: 243. epizóda

19. 12 2017 21:30 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 243. epizóda
Nekonečná láska: 243. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Emir len nerád nechá omámenú a spútanú Nihan napospas Asu. No nemá na výber, musí ísť urýchlene do nemocnice!

Hakanovi (Erhan Alpay) a jeho mužom sa podarí bezpečne eskortovať Nihan (Neslihan Atagül), Kemala (Burak Özçivit) a maličkú Deniz na letisko. Ich blízki sa však nemôžu zbaviť mučivých obáv, že sa to všetko ešte neskončilo. A nanešťastie sa nemýlia... Zásluhou zradcu z radov polície sa totiž a Baranovým pomocníkom podarí omámiť a uniesť Nihan! Kemal je pološialený od strachu, ale tiež veľmi, veľmi nahnevaný. Preto Hakanovi vykričí, čo je očividné – že niekto z jeho ľudí spolupracuje s nepriateľom – a bezpečnosť svojej rodiny zverí na starosť Ayhanovi (Kerem Alışık) a Zehirovi (Uğur Aslan). Emira (Kaan Urgancıoğlu) drží nažive a pri vedomí už len jeho chorá láska k Nihan. A tak keď mu ju Baran konečne privedie, len nerád ju nechá omámenú a spútanú napospas Asu (Melisa Aslı Pamuk). No nemá na výber, musí ísť urýchlene do nemocnice!

Zúfalý Kemal sa obráti na médiá. Poskokom jeho soka sa medzičasom odporným úskokom podarí naraz spacifikovať Ayhana aj Zehira... Asu si ani neuvedomí ako a stratí kontrolu nad svojou väzenkyňou. No skôr ju to pobaví, ako nahnevá. Akoby vedela niečo, čo Nihan nie... Keď sa prevalí, že Emir leží v nemocnici, ponáhľajú sa za ním nielen Kemal s Hakanom, ale i Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), ktorá je rozhodnutá raz a navždy uzavrieť tú prekliatu kapitolu menom Emir.

Tažko povedať, či Emir alebo Kemal ešte niekedy uvidia milovanú Nihan živú a zdravú. Pre nenávisťou skrz-naskrz presiaknutú Asu má totiž zjavne väčšiu cenu mŕtva ako živá...

Sledujte v stredu, 20. decembra, o 20.30!

Žiaden sľub nemá takú veľkú váhu, ako ten, čo bol daný z úprimnej a čistej lásky...

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Nekonečná láska - vždy v pondelok až štvrtok o 22.20!
Sledujte celé epizody na