DOMA • PONDELOK – ŠTVRTOK • 22:20

Nekonečná láska: 242. epizóda

18. 12 2017 21:30 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 242. epizóda
Nekonečná láska: 242. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Aby konečne prerušili bludný kruh, musia Nihan s Kemalom opustiť všetko a všetkých a neobzerať sa späť!

Vychutnať si nechutný triumf naplno Emirovi (Kaan Urgancıoğlu) nie je dopriate, pretože hoci sa mu podarilo prinútiť Nihan (Neslihan Atagül), aby strieľala na Kemala (Burak Özçivit)... Tentoraz je jeho sok o krok, alebo aspoň o malý krôčik, pred ním – vďaka Hakanovi (Erhan Alpay). A zo zbrane rehabilitovaného policajta tiež vyletí jediná zo záplavy guliek, ktorá dnes večer trafí svoj cieľ! Emirovi s Baranom sa však aj tak nejakým zázrakom podarí vyviaznuť... A preto, aby konečne prerušili bludný kruh, z ktorého niet úniku, sa Nihan s Kemalom s ťažkým srdcom rozhodnú urobiť niečo, čo predtým tvrdohlavo odmietali – opustiť všetko a všetkých a neobzerať sa späť!

Pre ich rodinu a najbližších priateľov je rozlúčka rovnako ťažká, ak nie ťažšia, ako pre mladých Soydereovcov. No všetci im toto rozhodnutie odobria, pretože vedia, že každá iná možnosť by hrala do karát len a len vyšinutému Emirovi. Asu (Melisa Aslı Pamuk) už mladý lekár, ktorému pomotala hlavu, úplne zobe z ruky. A tak nastal čas na ďalší krok smerom k slobode. Vlastne, na posledný krok.

Zdá sa, žiaľ, že Emirova chorá túžba po Nihan je nielen silnejšia ako zdravý rozum, ale aj ako pud sebazáchovy, ktorý by každého iného v jeho situácii zaviedol do nemocnice. A hádam dokonca i ako smrť...

Sledujte v utorok, 19. decembra, o 20.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Nekonečná láska - vždy v pondelok až štvrtok o 22.20!
Sledujte celé epizody na