DOMA • PONDELOK – ŠTVRTOK • 22:20

Nekonečná láska: 238. epizóda

11. 12 2017 21:30 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 238. epizóda
Nekonečná láska: 238. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Mladá rodinka sa konečne vyberie na nezabudnuteľnú, a trochu netradičnú svadobnú cestu v trojici...

Ktovie, či by si Kemal (Burak Özçivit) s Nihan (Neslihan Atagül) tak spokojne vychutnávali večer s dobrým DVD-čkom a chutným popcornom, keby vedeli, že sa poza ich chrbty do domu práve vkradol Emir (Kaan Urgancıoğlu) a namieril si to priamo do izby maličkej Deniz! Tentoraz však šťastie opäť stojí na strane toho diabla v ľudskej koži, a tak jeho neželaná nočná návšteva zostane pred nimi utajená... Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) zaskočí, keď za ňou jej nehodný manžel v noci príde, aby ju so sebou odviedol bohviekam. No tentoraz mu už nenaletí a po krátkom telefonáte s bratom nastraží Emirovi pascu! Tá však, nanešťastie, nevyjde podľa plánu, a tak zúfalý Kemal požiada o pomoc Hakana (Erhan Alpay). Lenže Zeynep už nie je naivná princezná, ktorá potrebuje zachrániť, už dokáže povedať „Nie!“, aj keď jej to trhá srdce. Emir je však stále ten istý zbabelec, ktorému najviac záleží len na sebe, a tak urobí to, čo mu ide najlepšie... Utečie.

Polícia nemá pre Kemala dobré správy – jeho najväčšiemu nepriateľovi sa totiž zjavne podarilo ujsť nielen spravodlivosti, ale i ďaleko od rodného Turecka. Hoci, keď sa nad tým človek zamyslí o čosi hlbšie, možno to napokon sú tie najlepšie správy vôbec! Preto sa mladá rodinka konečne vyberie na nezabudnuteľnú, a trochu netradičnú svadobnú cestu v trojici...

Nihan s Kemalom práve prežívajú to najkrajšie obdobie svojich životov, a tak sa im, hoci zrejme nie nadlho, podarí úplne vytesniť myšlienku na Emira, ktorý už nepochybne plánuje nejakú ďalšiu podlosť, nech už je kdekoľvek!

Sledujte v utorok, 12. decembra, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Nekonečná láska - vždy v pondelok až štvrtok o 22.20!
Sledujte celé epizody na