DOMA • PONDELOK – ŠTVRTOK • 22:20

Nekonečná láska: 237. epizóda

07. 12 2017 21:30 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 237. epizóda
Nekonečná láska: 237. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Pred diabolskou Asu nie je nik v bezpečí ani na psychiatrii. Jej čaru už stihol podľahnúť ďalší zaláskovaný neborák!

Zúrivou nenávisťou zaslepený Emir (Kaan Urgancıoğlu) si vôbec nepripúšťa to, v čom má zdrvená Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) absolútne jasno – že ich synček sa nenarodí len a len jeho vinou! Namiesto toho, aby ju odprosil a pokúsil sa ju utešiť v jej nekonečnom žiali, plánuje ďalší zničujúci úder proti Kemalovi (Burak Özçivit) a Nihan (Neslihan Atagül), ktorí sa sotva stihli prebudiť do prvého rána ako manželia... No predsa len urobí aspoň malé gesto, aby nejako pomohol manželke. Zájde za pani Fehime (Zeyno Eracar) a požiada ju, aby sa postarala o dcéru. Vďaka Ayhanovým (Kerem Alışık) mužom síce pokus Emirových nohsledov uniesť a rozdeliť Nihan a Kemala nevyjde, no všetkým zasväteným je absolútne jasné, že nebol posledný.

Pred diabolskou Asu (Melisa Aslı Pamuk) nie je nik v bezpečí ani na psychiatrii. Práve tam jej čaru už stihol podľahnúť ďalší zaláskovaný neborák, mladý lekár! Kemalovi, Nihan a pani Fehime trhá srdce, keď si od zúfalo plačúcej Zeynep vypočujú, čo sa stalo... No zdá sa, že aspoň Hakan (Erhan Alpay) má pre ťažko skúšaných novomanželov dobré správy – konečne má totiž v rukách pádnymi dôkazmi podložený zatykač na Emira!

Vďaka odvážnemu, no zároveň i nekonečne drzému nápadu jeho novej pravej ruky sa Emirovi podarí urobiť niečo, čo sa za daných okolností zdá úplne nemožné...

Sledujte v pondelok, 11. decembra, o 20.30!

 

Občas každý na vlastnej koži zistí, že nie nadarmo sa vraví: „Kto druhému jamu kope...!“

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Nekonečná láska - vždy v pondelok až štvrtok o 22.20!
Sledujte celé epizody na