DOMA • PONDELOK – ŠTVRTOK • 22:20

Nekonečná láska: 236. epizóda

06. 12 2017 21:30 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 236. epizóda
Nekonečná láska: 236. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Zo svojho zúfalstva Emir neviní seba, ale Kemala, ktorému prisahá krutú pomstu! A práve preto mu dnes zachráni život...

Kým sa Emir (Kaan Urgancıoğlu) a Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) zúrivo hádajú kvôli jej „neodpustiteľnej zrade“, za ktorú on považuje to, že zachránila život svojho brata (Burak Özçivit), Nihan (Neslihan Atagül) a Kemal sa v kruhu najbližších konečne zosobášia. V zúfalej snahe zabrániť manželovi v ďalšej špinavosti za ním Zeynep vybehne na ulicu – a skončí pod kolesami prichádzajúceho auta! Kemal s Nihan si práve vychutnávajú tradičný svadobný tanec, keď sa v tme za chrbtami ich najbližších objaví nepozvaný hosť, vyzbrojený nožom! Ayhan (Kerem Alışık) so Zehirom (Uğur Aslan) majú oči na stopkách a stihnú ho včas nenápadne spacifikovať, no v nestráženej chvíli sa mu podarí ujsť...

Večne sa rúhajúci a nič a nikoho si nevážiaci Emir až teraz pochopí, čo to znamená všetko stratiť. No ako už toľkokrát predtým, ani teraz sa z toho nepoučí. Zo svojho zúfalstva totiž neviní seba, ale Kemala, ktorému prisahá krutú pomstu! A práve preto mu dnes večer zachráni život - tým, že odvolá svojho zabijaka... Vychutnať si svoj finálny triumf nad nenávideným sokom, jeho utrpenie a smrť, si totiž nechce na diaľku, ale na vlastné oči!

Kemal s nezbednými iskričkami v očiach veľmi rád dodrží poslednú z tradícií a prenesie nekonečne šťastnú Nihan cez prah, čím symbolicky zavŕši začiatok ich nového, spoločného života.

Sledujte vo štvrtok, 7. decembra, o 20.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Nekonečná láska - vždy v pondelok až štvrtok o 22.20!
Sledujte celé epizody na