DOMA • PONDELOK – ŠTVRTOK • 22:20

Nekonečná láska: 235. epizóda

05. 12 2017 21:30 | Alexandra Stahlová
Nekonečná láska: 235. epizóda
Nekonečná láska: 235. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Zeynep so Zehirom sa ponáhľajú zachrániť Kemala, ktorému vďaka ďalšej Emirovej krutosti nebezpečne dochádza čas...

Ráno čaká Nihan (Neslihan Atagül), Vildan (Neşe Baykent) a maličkú Deniz poriadne hlučný budíček – pani Fehime (Zeyno Eracar) si totiž „aspoň v tomto“ presadila svoje a Soydereovci si po nevestu prišli v sprievode trúbkara a bubeníka! Ayhanovi (Kerem Alışık) odľahne, keď jeho chlapi spacifikujú Emirových (Kaan Urgancıoğlu) mužov obsmŕdajúcich na mieste, kde sa má čo nevidieť konať svadba. Akoby už zabudli, že ten diabol v ľudskej koži má vždy v talóne plán B! Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) má Kemala (Burak Özçivit) naozaj strach, preto mu zavolá, aby ho varovala. No je prineskoro, krátko nato totiž Emir udrie tam, kde ho nik nečakal – v holičstve pána Hüseyina (Orhan Güner), odkiaľ unesie ženícha!

Zdesený Zehir (Uğur Aslan) cíti v kostiach, že ak Kemala nenájdu včas, nájdu už len jeho mŕtvolu, preto s malou nádejou v srdci zavolá Zeynep. A hoci ju obrovský strach temer úplne ochromí, skutočne si spomenie na niečo dôležité. Vlastne... Životne dôležité. Kým sa spolu ponáhľajú zachrániť Kemala, ktorému vďaka ďalšej Emirovej krutosti nebezpečne dochádza čas, Ayhanovi pripadne mimoriadne nevďačná úloha predstierať pred neprehliadnuteľne znepokojenou nevestou, že sa nič nedeje...

Či osud konečne nájde spôsob, ako Nihan a Kemalovi vynahradiť neľudské utrpenie uplynulých rokov je zatiaľ vo hviezdach. Diabol, žiaľ, nikdy nespí - a aj keď občas zlyhá, má zvyčajne ako poistku už spomínaný plán B!

Sledujte v stredu, 6. decembra, o 20.30!

Človek je najzraniteľnejší vo chvíľach dokonalého šťastia, keď poľaví z ostražitosti a začne dúfať...

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Nekonečná láska - vždy v pondelok až štvrtok o 22.20!
Sledujte celé epizody na