DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

12. 04 2017 23:25 | Alexandra Stahlová

Nekonečná láska: 15. a 16. epizóda

Zeynep utrpí menší šok, keď zistí, kto je onen tajomný muž, s ktorým má pracovné stretnutie. Je ním totiž Emir!

Nekonečná láska: 15. a 16. epizóda
Nekonečná láska: 15. a 16. epizóda Foto: ITV Inter Medya

Je zvláštne, že prvým človekom, ktorý si všimne, že je Ozan (Barış Alpaykut) zaľúbený - a rovno sa ho na to aj spýta - je práve Emir (Kaan Urgancıoğlu), ktorému sú inak city všetkých navôkol, s výnimkou jeho vlastných a Nihaniných (Neslihan Atagül), úplne ukradnuté! Kemal (Burak Özçivit) sa pokúsi varovať Tarıka (Rüzgar Aksoy), aby si dával na Emira pozor, pretože je veľmi, veľmi nebezpečný. No Tarık to, ako obvykle, vôbec nepochopí a s bratom sa škaredo poseká. Lenže tentoraz rodina nedá Kemalovi za pravdu, pretože odmietne to, o čo ho otec Hüseyin (Orhan Güner) požiada – aby sám prestal spolupracovať s Emirom... Asu (Melisa Aslı Pamuk) zúri, keď ráno po príchode do firmy nájde stenu pred svojou kanceláriou vymaľovanú nazeleno, hoci Nihan vyslovene povedala, že ju chce mať červenú. Kemal, naopak, len ťažko skrýva pobavenie... Nahnevaná Fehime (Zeyno Eracar) chce, aby Vildan (Neşe Baykent) prikázala dcére, nech sa drží čo najďalej od jej syna, lebo inak...! Nihan, ktorá po celý čas stojí vedľa matky a viackrát sa Fehime prihovorí, nevenuje jediný pohľad, akoby bola vzduch. Vlastne... Jeden predsa – plný pohŕdania, hnevu a bolesti! Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) utrpí menší šok, keď zistí, kto je onen tajomný muž, s ktorým má pracovné stretnutie. Je ním totiž Emir! Jeho ponuku preto, pochopiteľne, odmietne – netušiac, že on s tým viac-menej počítal, a preto má v zálohe plán B. Plán, ktorý má poriadne zavariť jej i Ozanovi, ktorému na dnes požičal svoje auto – plán, kvôli ktorému obaja skončia na polícii!

Leyla (Zerrin Tekindor) má pocit, akoby sa zrazu ocitla v zlom sne, keď sa na jej prahu po toľkých rokoch nečakane objaví Önder (Kürşat Alnıaçık). Zlý sen, vlastne ten úplne najhorší, však práve prežíva aj Kemal – keď si totiž príde po Zeynep na políciu a narazí tam na Sezinovcov a Kozcuoğluovcov, hneď vytuší, že to, čo sa stalo, rozhodne nebola náhoda! Leyla sa stále nevie spamätať zo šoku, ktorý jej spôsobil Önder svojou nečakanou návštevou a ešte nečakanejším varovaním pred „nebezpečným Kemalom“! Po uši zaľúbený Salih (Gökay Müftüoğlu) plánuje ísť k Soydereovcom na pytačky, no ešte predtým chce hovoriť s Kemalom. Nanešťastie si však ani nemohol vybrať nevhodnejší čas... Emir si doslova vychutnáva Ozanovo utrpenie, Nihanin hnev a Vildaninu bezradnosť, no nemieni s tou nechutnou šarádou skončiť, kým nedorazí aj Önder, ktorému predovšetkým je táto lekcia určená! Zeynep sa síce podarí Kemala presvedčiť, aby doma nič nehovoril, no je tu ešte jeden vážny problém. Chýba jej totiž telefón, ktorý v nestráženej chvíli zmenil majiteľa... Teraz ho má Emir!

Nihan nechce, aby bol jej milovaný braček rovnako zlomený a nešťastný ako ona, preto ho požiada, aby jej sľúbil, že na Zeynep zabudne – pretože to, čo prežila s Kemalom, sa môže obrátiť proti nemu a ublížiť mu...

Sledujte vo štvrtok, 13. apríla, o 21.30!

 

Žiadna zbraň nie je taká mocná, ako zlomené srdce matky!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Nekonečná láska: FINÁLE - vo štvrtok, 21. decembra, o 20.30!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.