DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

11. 04 2017 07:30 | Jakub Trajteľ

Slovenka hviezdi v seriáli Nekonečná láska: My sme ju vyspovedali!

Naša rodáčka Mirka Bucak si zahrala po boku tureckých hviezd! Čo prezradila o hlavných hrdinoch?

Nekonečná láska - Nihan a Kemal
Nekonečná láska - Nihan a Kemal Foto: ITV Inter Medya

Na obrazovkách televízie Doma odštartoval minulý týždeň nový turecký seriál Nekonečná láska. V ňom si jednu z významných úloh zahrala aj tridsaťročná Slovenka Mirka Bucak, ktorú uvidíte už v dnes večer vysielaných epizódach. Hoci v našich končinách bola až doteraz neznáma, v Turecku sa jej podarilo preraziť nielen v modelingu, ale aj ako herečka: „V Nekonečnej láske som dostala ponuku stvárniť postavu Karen, ktorá sa zaplietla do Emirových intríg a pomáhala mu s domnelou Ozanovou vraždou, aby si takto získal cestu k Nihan,“ prezradila nám Mirka.

Mirka Bucak v Nekonečnej láske
Foto: ITV Inter Medya
 

Ako sa vôbec krásna Slovenka dostala z rodnej Šale do Turecka? „Ako 15-ročná som začala pracovať v modelingu a začala som cestovať po celom svete. Moja materská agentúra podpísala pracovný kontrakt s tureckou modelingovou agentúrou, ktorú v tom čase vlastnil a riadil v súčasnosti môj manžel Levent. Po uplynutí 3-mesačnej doby som mala letieť do Mexika, kde som mala dohodnuté pracovné ponuky, ale ja som sa rozhodla zostať. Bolo to veľmi ľahké rozhodnutie, pretože som sa zaľúbila - ako do tejto krajiny, tak aj do môjho manžela. Prešlo už 10 rokov a momentálne som matka troch úžasných a krásnych detí - Yasminky (8), Aylinky (6) a Osmanka (3).“
Mirka Bucak s manželom a deťmi
Foto: archív Mirka Bucak
 

Ak si však myslíte, že po príchode do krajiny polmesiaca sa Slovenke ponuky sypali ako z rukáva, ste na omyle! „Začiatky boli ťažké, musela som prejsť rôznymi castingmi, až kým som si tu nevybudovala kariéru. Spolupracovala som s najvýznamnejšími tunajšími fotografmi a módnymi návrhármi. Časom som prešla z modelingového aj do hereckého sektoru,“ pokračuje rodáčka zo Šale v rozprávaní svojho príbehu.
Mirka Bucak so sestrou Michaelou
Foto: archív Mirka Bucak
 

(na foto Mirka so sestrou Miškou)

Pre Mirku úloha Karen v Nekonečnej láske vôbec nie je jej prvou. Zahrala si už vo viacerých tureckých seriáloch: „Moja prvá herecká skúsenosť bola v dennom seriáli Dinle sevgili (Hlas srdca), kde som si zahrala priateľku Mehmeta, jednej z hlavných postáv, ktorého stvárnil Cem Kılıç. Hoci nemám vyštudovanú žiadnu hereckú školu, napriek tomu som sa tu presadila aj so svojou sestrou Michaelou, s ktorou som si zahrala napríklad aj v Sultánovi. Potom nasledoval letný kinohit Byzantské hry (Bizans oyunları), kde sme dokonca museli absolvovať kurz jazdenia na koni. Bolo to zábavné, keďže máme spolu veľmi dobrý sesterský vzťah,“ hovorí Mirka, vďaka ktorej sa do Turecka presťahovala aj jej sestra Miška. Tá sa predstavila v Sultánovi v úlohe konkubíny Oľgy.
Mirka Bucak v Nekonečnej láske
Foto: ITV Inter Medya
 

V seriáli Nekonečná láska sa talentovaná Slovenka bude objavovať celú prvú sériu: „Karen sa už onedlho vráti späť z Londýna do Istanbulu a z Emirovej spolupáchateľky sa postupne stane jeho úhlavná nepriateľka,“ načrtla svoju dejovú linku Mirka. Zahrala si tak aj po boku seriálovej Nihan a Kemala, alias hercov Neslihan Atagül a Buraka Özçivita. Spoluprácu s nimi si nevie vynachváliť: „Obaja sú veľkí profesionáli a zároveň aj priateľskí ľudia. Dávno som nestretla takých úžasných ľudí, ako boli členovia štábu seriálu Nekonečná láska. Som veľmi rada, že som mala možnosť ich spoznať,“ dodala na záver.
Mirka Bucak s predstaviteľkou Nihan, herečkou Neslihan Atagül
Foto: archív Mirka Bucak
 

(na foto Mirka so seriálovou Nihan)

Sledujte seriál Nekonečná láska – vždy v pondelok až štvrtok o 21.40, v televízii Doma!

 


Prečítajte si aj:
* Fanúšikovia telenovely Macocha v šoku: Zomrela jedna z jej najväčších hviezd!
* Telenovelový krásavec šiel opäť donaha: Tentoraz vyzliekol aj manželku!
* Ozan z Vymenených životov už nie je iba herec a hudobník!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Nekonečná láska: FINÁLE - vo štvrtok, 21. decembra, o 20.30!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.